Насоси Lowara e-MP

Відцентрові насоси з напором до 950м

Дод. матеріали Отримати консультацію

Основні переваги насосів Lowara e-MP

1.Різні варіанти установки. Завдяки різним варіантам виконання гідравлічної частини і варіантів розташування патрубків, насоси e-MP можна легко і без додаткових витрат інтегрувати практично в будь-яку систему. Робоче колесо має високу поглинаючу роздільною задовольняти найвищим вимогам в таких галузях, як перекачування гарячої води або конденсату.

2.Безпека експлуатації. Цілий ряд вбудованих систем захисту e-MP захистять насос від нештатних ситуацій. Наявність великої камери ущільнення, яка має здатність до самоочищення, дозволить зменшити час сервісного обслуговування. Крім того, ви можете здійснювати додатковий контроль і моніторинг роботи насоса, підключивши його до системи Lowara Hydrovar (VFD частотний перетворювач, який розроблений фахівцями заводу) або інших схожих систем.

3.Економія електроенергії (енергоефективність). Подбайте про навколишнє середовище. Конструкція високоефективних гідравлічних частин насосів серії e-MP оптимізовані за допомогою методів гідродинамічного моделювання. U-канали нової конструкції забезпечують максимально ефективне проходження рідини. Це дозволяє скоротити споживання енергії та витрати на весь термін служби.

4.Технічні обслуговування за графіком. Бажано заздалегідь планувати технічне обслуговування (див. Регламенти) і зведіть до мінімуму можливий час простою за допомогою установки додаткових датчиків тиску, температури і вібрації. Підключення цих датчиків до системи моніторингу та діагностики дає можливість заздалегідь спланувати графік профілактичного технічного обслуговування.

Технічні особливості серії e-MP

LOWARA_UKRAINE-e-mp-benefit-1
LOWARA_UKRAINE-e-mp-benefit-2

A. Робочі колеса

Вдосконалене робоче колесо закритого типу. Завдяки великому розміру вхідного отвору швидкість рідини мінімальна. Ламінарність потоку дозволяє знизити опір на тертя, і як наслідок нізьккій показник NPSH (зводить нанівець можливість утворення процесу кавітації) Завдяки різним варіантам виконання гідравлічної частини і варіантів розташування патрубків, насоси e-MP можна легко і без додаткових витрат інтегрувати практично в будь-яку систему. Робоче колесо має високу поглинаючу роздільною задовольняти найвищим вимогам (перекачування гарячої води або конденсату).

В.U-канали

Округлені виступаючі краї корпусу на кожній із ступенів утворюють U-образні поворотні канали, так як профіль в розрізі нагадує латинську букву "U". У цих каналах напрямок потоку рідини змінюється на 180 ° по відношенню до напрямку потоку рідини в наступному ступені, а закруглені краї забезпечують рівномірний розподіл швидкості потоку рідини, завдяки чому зменшуються втрати таі збільшується гідравлічний ККД.

С.Система балансування

Система балансировки состоит из балансирующей втулки, установленной в корпусе и ее соответствующей части, установленного на валу барабана балансируется. Давление жидкости в кожухе со стороны нагнетания выталкивает жидкость в зазора между втулкой и барабаном прямисенько в камеру уплотнения. Далее жидкость давит на барабан, действуя против осевого усилия рабочих колес, и уменьшает нагрузку на механическое уплотнение, и самое главное - уменьшает осевую нагрузку на подшипник снижает изнашиваемых гидравлики. Гидравлическую часть возможно полностью отсоединить для технического обслуживания не трогая напорные и всасывающие трубопроводы.

5.Стійкість зношування гідравлічних частин насосу

Не втрачайте час на техобслуговування та експлуатаційні витрати за допомогою цілого ряду конструктивних особливостей, спеціальних матеріалів, які продовжать термін служби насосів e-MP і їх компонентів. Так, наприклад, нещодавно розроблений підшипник ковзання (зі всмоктуючої сторони) виготовляється з карбіду вольфраму, підвищує його стійкість до сильних вібрацій та ударів. Балансувальний барабан зменшує осьове навантаження на підшипники, торцеве ущільнення. В результаті підвищується ККД та ефективність експлуатації насоса.

D.Камера ущільнення

Кожен насос з серії e-MP має велику самоочисну камеру ущільнення. Процес очищення починається в камері конічної конструкції, де тверді частинки виштовхуються назовні вздовж камери в зливний трубопровід, а потім назад з камери ущільнення на сторону всмоктування.

6.Технічне обслуговування за графіком технічного регламенту.

Завдяки простій але в той же час продуманій конструкції насоси e-MP дуже легко технічно обслуговувати. Підшипник на приводний стороні вала, торцеве ущільнення, втулка балансування барабана легко замінюються та не потребують демонтажу насоса від трубопроводу. Крім того, модульна конструкція насоса дозволяє скоротити кількість деталей, необхідних для охоплення всього модельного ряду, спрощує збирання насоса та підбір запчастин.

E.Отвори (спеціальні місця) для датчиків

У стандартному виконанні на e-MP є два отвори для датчиків тиску, - один на всмоктуючому патрубку інший на напірному (для вимірювання тиску на вході / виході насоса). Опційно доступні датчики підшипника: два датчика (один горизонтальний, один вертикальний) для вимірювання вібрації, ще один датчик для вимірювання температури підшипника. Датчики можуть бути підключені до будь-якої інтелектуальної системи для контролю режиму роботи агрегата.

F.Підшипники ковзання

На стороні всмоктування обладнані підшипниками ковзання, які змащуються рідиною яку перекачують. Підшипники виготовляються з карбіду вольфраму, мають пружну підвіску, що робить їх стійкими до інтенсивних вібрації і стійким до ударів (механічним або гідравлічним).

Версія насоса e-MPD (горизонтальна)

LOWARA_UKRAINE-e-MPD
 
 • Двигуни: двохполюсні: 7,5 -1250 кВт.; четири полюси: 2,2 — 160 кВт.
 • Напір до 950 м.
 • Подача: до 850 м3/год.
 • Температури рідин від -25 до+140 ( за запитом до +180).
 • Напірний - радиальне розташування, під кутом 900(вліво, вправо або догори).

Версія e-MPV (вертикальна)

 
 • Двигуни: двохполюсні: 7,5 -350 кВт.; четири полюси: 2,2 — 160 кВт.
 • Напір до 950 м.
 • Подача: до 850 м3/год.
 • Температури рідин від -25 до+120.
 • Ущільнення: механічне, картридж або сальникова набивка (на вибор).
 • Патрубки: всмоктуючий- поворот на 90; напірний радіальний, поворот на 90.
LOWARA_UKRAINE-e-MPV

Версії насосів e-MPA та e-MPR

Із високою всмоктуючої здатністю

LOWARA_UKRAINE-e-MPA

Варіанти розташування всмоктуючого патрубка

LOWARA_UKRAINE-e-MPR

Багатоступеневі насоси з можливістю
установки електричного двигуна потужністю до 1250 кВт

LOWARA_UKRAINE-e-mp-pumps-range

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48