Адаптери Flygt

Адаптери для установки насосів Flygt на муфти конкурентів
  • Якщо немає можливості спорожнити приймальний резервуар для заміни опорної муфти занурювального насоса, використовуйте спеціальні перехідники, які дозволять встановити занурювальний насос Flygt.
  • Адаптери Flygt Connect використовуються для дооснащення занурювальних насосів Flygt на станціях з насосами інших постачальників
  • Адаптер Flygt Connect спрощує встановлення насоса Flygt Серій N 3000, N 3001, С3001, F 3000. Просто опустіть насос Flygt вздовж існуючої системи напрямних, та він зачепиться за існуючу муфту

Дод. матеріали Отримати консультацію

ПоставляЄМО:
насосне обладнання, запасні частини, підбираємо аналоги. Знижки постійним Замовникам.

ОБСЛУГОВУЄМО:
введення в експлуатацію, сервіс, ремонт, безкоштовні консультації та технічна підтримка.

Співпраця:
програма співпраці з дилерами, торгуючими компаніями, монтажними організаціями.

АДАПТЕРИ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НАСОСІВ FLYGT НА МУФТИ КОНКУРЕНТІВ

Адаптери Flygt Connect використовуються для дооснащення насосів Flygt на станціях з насосами інших постачальників. Занурювальні насоси Flygt з самоочисною N-технологією забезпечують стабільно високу ефективність, знижуючи загальні витрати на електроенергію і зводячи до мінімуму кількість звернень до служби підтримки. Насоси Flygt можуть замінити насоси на більшості насосних станцій. Просто встановіть оригінальний ковзний кронштейн на Flygt насос.

МОДЕРНІЗАЦІЯ НАСОСУ ЗА ДОПОМОГОЮ FLYGT CONNECT

Адаптер Flygt Connect полегшує встановлення насоса Flygt Серій N 3000, N 3001, С3001, F 3000. Просто встановіть насос Flygt вздовж існуючої системи напрямних, та він зачепиться за існуючу муфту.

МОДЕРНІЗАЦІЯ НАСОСУ З ОРИГІНАЛЬНИМ КРОНШТЕЙНОМ

Встановіть ковзну скобу існуючого насоса на напірний фланець Flygt. Опустіть насос уздовж існуючої системи напрямних, і він буде встановлений на напірний патрубок (муфту).

Якщо вам потрібна додаткова інформація або ви зацікавлені в отриманні пропозиції, ми тут, щоб допомогти.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов