Насоси Flygt N серії 3000

Занурювальні та сухі насоси FLYGT для складних процесів перекачування
 • Насоси Flygt N підходять для найскладніших завдань та виконують свою роботу. Кожен компонент розроблений та виготовлений для забезпечення стабільно високої ефективності
 • Завдяки моноблочній конструкції ці насоси можуть працювати в 7 разів довше в порівнянні з іншими консольними конструкціями
 • Різні варіанти встановлення насоса, які дозволяють розмістити агрегат у будь-які існуючі резервуари чи машинні зали
 • Герметична конструкція насоса дозволяє забезпечити працездатність насосної станції при аварійному затопленні
 • В залежності від властивостей рідини, що перекачується, насоси Flygt можуть бути обладнані різними системами охолодження

Дод. матеріали Отримати консультацію

ПоставляЄМО:
насосне обладнання, запасні частини, підбираємо аналоги. Знижки постійним Замовникам.

ОБСЛУГОВУЄМО:
введення в експлуатацію, сервіс, ремонт, безкоштовні консультації та технічна підтримка.

Співпраця:
програма співпраці з дилерами, торгуючими компаніями, монтажними організаціями.

Серії насосів N 3000/3001 відрізняються супер надійністю. Повний каталог обладнання тут 

Призначені для найважчих умов експлуатації. Цей тип насосів може перекачувати рідини щільністю - до 1,1 т/м. N 3000/3001 – відрізняються супер надійністю. Призначені для найважчих умов експлуатації. Даний тип насосів може перекачувати рідини щільністю - до 1,1 т/м3  температурою до 90°С.

 

Можливість встановлення як у резервуарі (постійно на муфті чи переносній) так і в сухому машинному залі (як вертикально, так і горизонтально). Усі насоси у виконанні IP68 (тобто можуть працювати навіть якщо машинний зал затопить). Серії малих та середній типорозмірів

 

Z STAND t stand p stand
 

Основні переваги:
 • Запатентована технологія N-Adaptive. Адаптивна функція крильчатки досягається за рахунок осьового переміщення робочого колеса, коли це потрібно (при попаданні волокнистих та твердих включень).
 • Самоочищення. Напіввідкрите колесо здатне перекачувати довговолокнисті матеріали. Допоміжна канавка в равлику зводить ризик забивання до мінімуму завдяки створенню каналу для самоочищення.
 • Здатність працювати 24 години на добу 365 днів на рік. Приклади – це ілонасосні станції на очисних спорудах.
 • Замкнуті кожухи охолодження.
 • Різні варіанти виконання гідравлічної частини: сірий чавун (Cast Iron), ковкий чавун (Hard Iron), дуплексна нержавіюча сталь (Duplex).
 • Термодатчики в кожній обмотці статора, термодатчики нижнього та верхнього підшипників, багаторазові датчики протікання FLS розташовані в клемній коробці та інспекційній камері, датчик попадання вологи в масляну камеру, датчик вібрації, пам'ять насоса.

Застосування: мули очисних споруд, відстійники гірничодобувних, сталеливарних підприємств та нафтогазової промисловості, промислові та господарські стоки. 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов