Подрібнювачі та дробарки JWC

Надійні компактні подрібнювачі

Дод. матеріали Отримати консультацію

Каналізаційний подрібнювач Muffin Monster розроблено для захисту насосів та іншого обладнання. Призначений для подрібнення твердих частин у каналізаціних стоках. Сфери застосування: канализаційні насосні станції, перекачування мулу та осаду, очисні споруди, аеропорти, ін.

t stand
 

Можливості:

 • Пропускна здатність дробарок - до 9312 м3/год.
 • Варіанти повністю занурювальних виконань.
 • Вибухобезпечне виконання.

Особливості:

 • Два низкооборотних приводних вали з високою ефективністю подрібнення дозволять впоратися із серветками, ганчір'ям, камінням, деревом, одежою, пластмасой та іншим сміттям.
 • Більше можливостей подрібнення в порівнянні з одноваловими подрібнювачами, мацераторами або насосами, які мають ріжуче робоче колесо

Компактний  дизайн та автоматизований моніторинг;:

Дробарки мають можливість монтуватися на трубопроводах та у каналах. Рами з нержавіючої сталі дозволять легко змонтувати у каналі, у приймальному колодязі або у насосній станції.

Ключові переваги:

 1. Захист насісів, теплообмінників, центрифуг та іншого обладнання від пошкодження.
 2. Подрібнювач розділяє у стоках органічні відходи ві неорганічних. Органічні залишаються у стічних водах для подальшої очистки.
 3. Спеціальні бокові направляючі, які дозволять направити весь потік сміття до камери подрібнення. Дане рішення дозволить уникнути накопичення сміття та дозволить збільшити потік стічних вод.

Технологія боротьби зі сміттям (Wipes Ready Technology):

 • Досягнуто бажане - розривання ганчір'я як за довжиною та і за шириною. Дане рішення дозволить уникнути довговолокнистого сміття та його зплетення.
 • Розривання ганчір'я по 2-х напрямках.
 • Меньший розмір частинок.
 • Відсутність довжилезних стрічок з ганчір'я.
 • Оптимізоване управління подрібнювачем, завдяки різній частоті обертання фрез.

Різноманітні варіанти рам для встановлення в каналі (Custom Channel Frames).

 • Адаптація подрібнювача для будь-якиого існуючого канала.
 • Направляючі для спрощення монтажу та експлуатації.

10k Muffin Monster


Компактний подрібнювач для застосування у сферах перекачування канализаційних стоків та осаду.

Він підходить для ділянок з обмеженим простором. Ця спрощена конструкція дає найкраще рішення для офісних будівель, житлових комплексів, торгових центрів, очисних споруд.

30k Muffin Monster


Компактний подрібнювач для перекачування канализаційних стоків.

Тверді частинки, котрі надходять зі стоками та осадом подрібнювати значно легше із 30K Muffin Monster. Він обладнаний двома низькооборотними валами із високою ефективністю подрібнення. Більше ніж 35 000 агрегатів вже працюють - можливості, які доведено Muffin Monster.

40k Muffin Monster


Серія 40K Muffin Monster призначена для подрібнення сухих та мокрих середовищ. Потужний подрібнювач для величезних систем обробки осаду. Також застосовуэться у промислових процесах, таких як: переробка риби та м'яса, нафтової та хімічної промисловості.

Channel Monster


Перевершує усі існуючі технології. JWC Channel Monster потужна та міцна серія об'єднує барабани, котрі обертаються та випробувану систему подрібнення Muffin Monster. Максимальна продуктивність до 9312 м3/год.

Auger Monster


Надійний фільтр, який поєднує три найкращі розробки компанії JWC - подрібнювач, решітку та прес. Подрібнювач розриває волокнисті матеріали для попередження намотування, подрыбнює різноманітні включення для більш ефективного промивання. Підіймальний шнековий пристрій видаляє тверді частинки а м'ягі органічні речовини повертає у зворотньому напрямку до каналу. Перед вивантаженням тверді включення промиваються.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48