Ультрафіолетоі установки DURON

WEDECO DURON пропускна здатність до 10 000 м3год

Дод. матеріали Отримати консультацію

 

DURON - являє собою 45-градусну похилу ультрафіолетову систему для установки у відкритому каналізаційному каналі, що усуває необхідність хімічної дезінфекції. Нова похила конструкція використовує новітню 600-ватну лампу з баластом Ecoray®, яка поєднує в собі зменшені запасні компоненти з мінімальними вимогами до енергії і габаритам. Вбудована безреагентна система очищення ламп, яка забезпечить сталість характеристик ламп а так же мінімальне подальше обслуговування.

Пропонована система знезараження для відкритого каналу WEDECO Duron поєднує в собі повністю орієнтовану на оператора конструкцію з найвищою експлуатаційної ефективністю (включаючи енергію, технічне обслуговування і запасні витрати) для дезінфекції УФ стічних вод в відкритим каналі. Похиле і ступеневу розташування ламп забезпечує повне охоплення каналів лампами, оптимізовану гідравліку і відмінну продуктивність системи. Ультрафіолетова система очищення «Duron Wastewater» оснащена унікальною філософією управління, яка враховує постійні зміни потоку і якості води, які змінюють цю УФ-дозу безперервно з ідеальною адаптацією до умов, що змінюються якості води, що забезпечує значну економію коштів, зберігаючи абсолютно високий рівень дезінфекції.

Особливості:

Об'єднана система УФ ламп і електронних баластів ECORAY.
Нове покоління більш потужних ламп.
Розташування ламп під кутом в 45 градусів в шаховому порядку, яка дозволяє вирішувати проблему "сліпих зон".
Удосконалена система контролю.
Простота експлуатації та обслуговування.

Лампа підвищеної потужності. Дане рішення дозволить скоротити кількість ламп і простір займане установкою.
Екологічніше, ефективніше і просто краще.
Регульований режим інтенсивності випромінювання. Рішення, яке дозволяє скоротити споживання електроенергії на 20%.
Інтелектуальний контроль інтенсивності випромінювання, прозорості та витрати рідини.
Автоматичне регулювання дози випромінювання.
Автоматичне очищення ламп.
Унікальний підйомний механізм ламп для зручності технічного обслуговування.


 Оптимізовані варіанти розташування модулів 


Щоб зменшити глибину каналу і збільшити час опромінення, модулі розташовані вертикально з нахилом в 45 ° у напрямку потоку в шаховому порядку. Змінні модулі і кількість роблять систему Duron UV кращим вибором відповідно до вимог Замовника.

Не тільки висока продуктивність, але і легкий доступ до лампи полегшують роботу. Лампи легко доступні і швидко і можуть бути замінені. До заміни лампи відповідний УФ модуль залишається в каналі. У разі декількох модулів інші модулі можуть залишатися в експлуатації і забезпечувати безперервну дезінфекцію.

Підіймальний пристрій


Для забезпечення безпеки і зручності обслуговування кожен модуль DURON оснащений вбудованим унікальним автономним підйомним пристроєм. Підйомний пристрій дозволяє легко:

Замінити склоочисник (wiper ring replacement),
Візуальний контроль ,
Вінтеризації (winterization).

Підйомний пристрій доступно в двох альтернативних варіантах автоматизації, щоб дати вибір між найвищим зручністю і найекономічнішим рішенням

 

Швидка та проста заміна ламп


Модулі не потрібно піднімати або демонтувати для заміни ламп. Вони можуть залишатися в каналі. Через похилого розміщення модулів з'єднувачі лампи розташовані над поверхнею води і, отже, забезпечують легкий доступ для проведення робіт з технічного обслуговування.

Щоб полегшити заміну лампи, використовуються швидкі з'єднувачі, які забезпечують швидку заміну без використання будь-яких інструментів. Таким чином, заміна лампи може проводитися менш ніж за 2 хвилини.

Лампи Ecoray® ELR 60 - останнє покоління високоефективних ультрафіолетових ламп низького тиску і спеціально розроблені для підвищення енергоефективності та стабільності роботи.
Особливими характеристиками УФ ламп Wedeco Ecoray є спеціальне легування і унікальне довговічне покриття. Ці функції гарантують постійний високий вихід УФ випромінювання з істотно збільшеним терміном служби.
Основними перевагами нового покоління Ecoray® ELR 60 Lamp є:

Висока потужність лампи (600 Вт) для зменшення кількості ламп;
Економія електроенергії до 20% за рахунок оптимізації ефективності лампи і регулювання яскравості;
Відмінна температурна стабільність;
Короткий час прогріву лампи;
Конструкція для ідеальної вертикальної роботи;
Ідеально підібрана лампа і технологія драйвера для високої ефективності роботи УФ лампи;

 

 

Застосування: Дезінфекція стічних вод. Установки для відкритих каналів

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов