Ультрафіолетові установки TE/TA

WEDECO TE/TA Cleaning in Place (CIP)

Отримати консультацію

Технологія УФ знезараження для резервуарів серій TE/TA.   

Серія TE була спеціально розроблена для харчової промисловості і ідеально підходить для знезараження методом CIP *. Установка виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує високий рівень надійності втулки. Необхідна кількість ламп варіюється в залежності від розміру резервуара і поставлених завдань по дезінфекції. Роботи з техобслуговування можуть бути виконані без відкриття самого резервуара.

* "Clean-in-place (CIP)" Очищення на місці - це метод очищення внутрішніх поверхонь труб, резервуарів, технологічного обладнання, фільтрів та ін. Без розбирання і демонтажу.

Ємності для зберігання або резервуари для рідин схильні до забруднення. Ультрафіолетовий модуль Wedeco TE є простим і не містить хімічних речовин спосіб розмноження бактерій. Установка складається з амальгамной лампи низького тиску з високим випромінюванням із захисною кварцовою втулкою. Ефективні і стійкі до температури лампи Wedeco Spektrotherm гарантують максимальну дезінфекцію від дуже низьких до високих температур. Серія TE / TA також мають захисний кожух з високоякісної сталі, який забезпечує максимальну безпеку як для кварцовою втулки, так і для середовища знезараження. Системи оснащені фланцем для простої установки на горловину бака.

 Лампи можуть бути встановлені діагональним або перпендикулярним способом.

 

WEDECO_TE
 
 
WEDECO_TE-1
 
 
Застосування: Знезараження у харчоій промисловості напоїв соків та води.
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов