Ультрафіолетові установки Spektron

WEDECO Spektron пропускна здатність до 2 000 м3/год

Дод. матеріали Отримати консультацію

Технологія УФ знезараження для питної та технологічних вод, а також інших рідин із високим УФ коефіцієнтом пропускної здатності.   

Висока ефективність дезінфекції для самих різних патогенів, включаючи паразитів (наприклад, Cryptosporidium і Giardia), бактерій (наприклад, E. coli, Salmonella typhii, Vibrio cholerae, Pseudomonas aeruginosa) і вірусів (наприклад, поліовірус, норовірус і ротавірус), Більш 99, 99% всіх патогенів можуть бути знешкоджені за частку секунди, не впливаючи на смак або запах води.

 

Основні переваги:   

1. Екологічно чисте знезараження без ризику утворення шкідливих побічних продуктів (таких як тригалометани під час хлорування).

2. Мінімальне споживання енергії за рахунок використання технології ECORAY® в УФ-лампи та регулювання потужності. Такі ж лампи як в установках LBX

3. Зменшення робіт з технічного обслуговування завдяки автоматичним очисникам ламп, здатним очищати в сильно забрудненій воді і воді з накипом.

4. Реактори Spektron можуть обробляти воду, для якої коефіцієнт пропускання УФ доходить до 70%.

WEDECO_SPEKTRON
 
 
 
 

 

 Оптимізована гідравліка 


Гідравліка, оптимізована для будь-якої установки.
Отримання оптимальних результатів знезараження вимагає застосування рівномірних швидкостей по всій камері реактора. Запатентовані перемикачі потоку Spektron забезпечують однакові швидкості для самих різних умов трубопровідної мережі. Малі блоки Spektron мають перемикачі потоку CrossMix, а більші системи оснащені перемикачем OptiCone

Шафи керування із частотним регулюванням 


У шафі управління знаходяться плати баластного пристрої ECORAY і розвинена система управління і контролю. Частотне управління забезпечує змінну УФ потужність ламп, яка змінюється відповідно до фактичного якістю і витратою води.

Контролери EcoTouch або PLC - зручні для управління установкою підготовлені до SCADA-комунікації.

 

 

Застосування: технологічна вода, питна вода, баластних вода.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов