УФ установки Spektron Industrial

Spektron Industry пропускна здатність до 150 м3/год

Дод. матеріали Отримати консультацію

Cерія УФ установок для фармакології харчової та мікроелектронної промисловості.   

Промислові моделі Spektron спеціально розроблені для задоволення самих строгих вимог до дезінфекції харчових підприємств. Внутрішня поверхня судини, асептичні з'єднання і суцільний шафа з нержавіючої сталі - це функції, які забезпечують високий рівень якості. Ці системи також підходять для чутливих застосувань у фармацевтичній і мікроелектронної промисловості. Принцип роботи такий же як в серіях  LBX UV серий WEDECO Spektron 

 

Термін роботи ламп до 14000 робочих годин. 

Для поліпшення економіки і максимальної стійкості Spektron використовують амальгамні ультраефірние лампи низького тиску і високої мощності.В поєднанні з опцією змінної потужності, технологія Ecoray забезпечує відмінну енергоефективність при будь-яких умовах експлуатації. Зокрема, в режимі зі зниженим освітленням вони реалізують середню економію енергії до 20% в порівнянні з існуючими технологіями. Лампа Ecoray також володіє більш високою енергоефективністю в порівнянні з лампами середнього тиску, що ще більше знижує витрати на електроенергію. Завдяки зменшеному змісту ртуті лампи Ecoray також більш стабільні і стійкі - екологічно чиста особливість блоків Spektron, які можуть допомогти зменшити вуглецевий слід. Ультрафіолетові лампи Ecoray поставляються з гарантією терміну служби лампи до 14 000 годин, що значно підвищує життєвий цикл лампи в сравеніі зі стандартними лампами до 8 000 годин.

Особливості:   

1. Підходить для дезінфекції питної води та в промислових цілях з витратою від 0,5 до 150 м3 / год. Екологічно чисте знезараження без ризику утворення шкідливих побічних продуктів (таких як тригалометани під час хлорування).

2. Мінімальне споживання енергії за рахунок використання технології ECORAY® в УФ-лампи та регулювання потужності а так же технології Ballast.

3. OptiDose контроль. Філософія XYLEM WEDECO, яка базується на інтенсивності УФ випромінювання.

4. EcoTouch UV контролер дуже зручний і сумісний з системою SCADA.

5. УФ датчик інтенсивності випромінювання лампи, який сертифікований по ÖNORM нормам.

6. Регулятор потоку OptoCone

7. Внутрішньо покриття менш Ra <0.8 μm

8. Гігієнічні приєднання згідно норм (Tri-Clamp або DIN 11864-2)

WEDECO_SPEKTRON
 
 
 
 

 

 

 

Застосування: харчова промисловість, фармакологія, питна вода.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов