Ультрафіолетові установки K

WEDECO K пропускна здатність до 6 300 м3/год

Дод. матеріали Отримати консультацію

Ефективна УФ дезинфекція для питного водопостачання.   

Питне водопостачання великих міст це особлива проблема для комунальних підприємств. Величезна кількість води повинна бути прийнято, оброблено та доставлено в міські мережі кожен день. УФ реактор Wedeco K є перевіреним рішенням для «ефективного лікування» великих обсягів питної води. Сотні встановлених реакторів «серії К» у всьому світі. Ви можете бути впевнені, що у вас буде правильна технологія. УФ-дезінфекції в процесі обробки це перш за все інактивація вірусів, бактерій і паразитів, такі як Cryptosporidium і Guardia. При УФ випромінюванні немає небажаних запахів або сумнівних побічних продуктів.

 

 

WEDECO_K
 
 
WEDECO_K-1
 
 

Переваги:   

1. Низькі втрати напору за рахунок інлайновой установки (InLine-Installation).

2. Низьке споживання електроенергії за рахунок ламп ECORAY.

3. Досить тривалий життєвий цикл лампи (близько 14 тис робочих годин).

 

Передові сенсорні технології «Leading sensor technology»


Інтенсивність ультрафіолету в воді залежить від вік лампи, чистоти кварцовою трубки і пропускання ультрафіолету в воді. Ось чому в системі WEDECO K фактичне ультрафіолетове випромінювання постійно контролюється і вимірюється
використовуючи вбудовані датчики. Цей калібрований датчик відрізняється високою селективністю до ультрафіолетового випромінювання і високою стабільністю.
  

 Змінна потужність, постійна продуктивність (Variable power, fixed performance) із використанням ламп низького тиску ECORAY


Ефективність ламп WEDECO ECORAY підвищується завдяки електронним баластом з інтелектуальними компонентами, спеціально налаштованими для ламп. Завдяки додатковому, в залежності від швидкості і кількості припливу потужність УФ-ламп плавно регулюється і, таким чином, дозволяє оптимально регулювати параметри в залежності від витрати і якості води. Тільки точна кількість енергії необхідно для безпечної дезінфекції, що дає значну економію енергії. Це також зменшує старіння ламп і зводить до мінімуму утворення відкладень на кварцових гільзах.
Крім того, ряди ламп можуть бути включені або виключені при необхідності, наприклад, в періоди низького споживання дає додаткові переваги з точки зору споживання енергії.

 

Застосування: Промислові і ЖКГ підприємства для знезараження технологічних і питних вод.потребленія енергії.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов