УФ установки для корозійних середовищ

WEDECO із пропускною здатністю до 4100 м3/год

Дод. матеріали Отримати консультацію

УФ установки для корозійних середовищ.

Установки які стійкі до корозії для знищення патогенів в солоних рідинах.
Широкий асортимент продукції, що підходить для водозабору і рециркуляції, які підбираються і проектуються безпосередньо фахівцями німецького заводу WEDECO Xylem спеціально для конкретного проекту, незалежно від типу води і вільного простору.

Переваги WEDECO:   

 

1. Індивідуальний підхід у вирішенні завдання.

2. Проектування і введення в експлуатацію. Технічні фахівці заводу WEDECO прекрасно володіють російською та українською мовами.

4. Worry-Free operation (Простота експлуатації).

 

    Параметри      AB/PE                   BX  Quadron           TAK Smart
    Витрата max     375 м3/год

    530 м3/год (HDPE)

  2120 м3/год (Duplex SS)

4100 м3/год

 250 м3/год (HDPE) 

1030 м3/год (Duplex SS)

Min Water UVT*       80%                   80%      65%                45%
      Тип ламп Spektrotherm                 Ecoray  Mulitray              Ecoray
   Термін роботи      10 000 год                14 000 год    8 000 год             14 000 год

 

1 * УФ-пропускання, УФ-передача або UVT - це вимір кількості ультрафіолетового випромінювання, який проходить через рідину в порівнянні з кількістю світла, що проходить через зразок чистої води. Вимірювання виражається у відсотках «% UVT».

A/B PE Series 


Застосування в системах рециркуляції рідин. Установка може пропускати до 375 м3 / год води. Мінімальний коефіцієнт пропускаючи води повинен бути не менше 80% (UVTmin 80%). УФ установка призначена для рідин з температурою від 5 до 40 градусів за Цельсієм. AB / PE серії обладнані лампами Spectrotherm. Кількість ламп від 1 до 9. Гарантована мінімальна життєздатність однієї лампи 10 000 робочих годин. Матеріал реактора HDPE (high-density polyethylene) поліетилен високої міцності. Максимальний робочий тиск 6 Бар. Відповідає міжнародним нормам NVI3. Вибрані моделі може бути обладнаний пристроєм очищення ламп (manual rinser) ручна промивка ламп. У комплекті калібрувальна система контролю інтенсивності ультрафіолетового випромінювання.

 

BX -LBX series


Застосування в системах рециркуляції рідин. Установка може пропускати до 530 м3 / год води. Матеріал реактора HDPE і 2120 м3 / год води коли реактор з Duplex Stailess Steel. УФ-система з дуплексной нержавіючої сталі дозволяє безпечно і економічно дезінфікувати високі потоки солоної води або інших агресивних середовищ. Мінімальний коефіцієнт пропускаючи води повинен бути не менше 80% (UVTmin 80%). УФ установка призначена для рідин з температурою від 5 до 45 градусів за Цельсієм. BX серії обладнані лампами Ecoray. Кількість ламп від 6 до 32. Гарантована мінімальна життєздатність однієї лампи 14 000 робочих годин. Максимальний робочий тиск 6 Бар HDPE і 10 Бар для Duplex SS. Відповідає міжнародним нормам UVDGM2 і Validation NVI3. Вибрані моделі може бути обладнаний пристроєм очищення ламп (manual rinser) ручна промивка ламп. У комплекті калібрувальна система контролю інтенсивності ультрафіолетового випромінювання. OptiDose Control - Контроль випромінювання, який базується на інтенсивності завдяки УФ-датчику інтенсивності згідно стандарту ÖNORM. повністю підготовлена ​​до системи SCADA.

Quadron

Застосування в місцях з обмеженим простором. Установка може пропускати до 4100 м3 / ч води. матеріал реактора Duplex Stailess Steel. Мінімальний коефіцієнт пропускаючи води повинен бути не менше 65% (UVTmin 65%). УФ установка призначена для рідин з температурою від 5 до 300 С. Пристрій обладнаний лампами Mulitray. Кількість ламп 5. Гарантована мінімальна життєздатність однієї лампи 8000 робочих годин. Максимальний робочий тиск 10 Бар. Відповідає міжнародним нормам UVDGM2 і Validation NVI3. У базовій версії автоматична механічна очистка "wiping system". ВІДСУТНІСТЬ БУДЬ-ЯКИХ ХІМІЧНИХ очисток "CHEMICAL FREE". Кожна лампа піддається очищенню спеціальними кільцями склоочисниками. Спеціальний блок контролю та інтенсивність очищення можуть задаватися оператором в ручну. У комплекті калібрувальна система контролю інтенсивності ультрафіолетового випромінювання. OptiDose Control - Контроль випромінювання, який базується на інтенсивності завдяки УФ-датчику інтенсивності згідно стандарту ÖNORM. повністю підготовлена ​​до системи SCADA.

 

 

TAK SMART

Застосування в системах очищення перед скиданням у водойму. Установка може пропускати до 250 м3 / год води. Матеріал реактора HDPE і 1030 м3 / ч в бетонному каналі. Мінімальний коефіцієнт пропускаючи води повинен бути не менше 45% (UVTmin 45%). УФ установка призначена для рідин з температурою від 5 до 45 градусів за Цельсієм. Комплектація лампами Ecoray. Кількість ламп від 2 до 32. Гарантована мінімальна життєздатність однієї лампи 14 000 робочих годин. Для відкритого каналу тиск атмосферний. Відповідає міжнародним нормам UVDGM2. Вибрані моделі автоматична механічна очистка "wiping system". У комплекті калібрувальна система контролю інтенсивності ультрафіолетового випромінювання. Вибрані моделі OptiDose Control. Вибрані моделі може бути підготовлена ​​до SCADA.

 

Застосування: морська вода, корозійні рідини

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов