Системне проектуввання

Системний аналіз, розрахунок та підбір

Дод. матеріали Отримати консультацію

      FLYGT SECAD (Systems Engineering Computer Aided Design)


Програма SECAD це комплексний пакет програмного забезпечення (відео огляд програми). Дана програма розроблена інженерами заводу FLYGT. Призначена для проектування насосних станцій, значно спрощує роботу проектувальника завдяки готовим комплексним рішенням (розробка насосних станцій з розміщенням насосного обладнання). Сумісна з Adobe AcrobatTM (.pdf), AutoCAD (.dwg) and Drawing Exchange Format (.dxf). SECAD може підібрати комплексну блокову насосну станцію TOP або Compit, насосні агрегати малих, середніх або великих типорозмірів для мокрої установки або установки в сухому машинному залі. Підбір та моделювання пропелерних насосів і міксерів, а так само систему аерації. Видає готові габаритні креслення (вид збоку, вид зверху, вид спереду та 3D модель) готові для використання з програмою AutoCAD.
 
 
 
   
 
 

Програма MIDS для підбору та разміщення міксерів FLYGT у резервуарах 


У більшості процесів, таких як очищення стічних вод, правильне перемішування має першорядне значення, і, отже, вибір правильного типорозміру міксера і нахилу лопатей сильно впливає на результат процесу. MIDS - це унікальна програма, розроблена інженерами Flygt. Програма призначена для пошуку оптимального рішення з урахуванням властивостей рідини, форми резервуара і вимог замовника.

Програма FLYPS для розрахунку втрат у системах трубопроводів та визначення загального напору, який має забезбечити насосний агрегат


Дуже зручна програма, яка розроблена шведськими інженерами заводу FLYGT (Magnus Ståhl, Petr Söderlund, Jan Axlander). Для розрахунків можна вибрати один з двох методів для визначення коефіцієнта тертя в трубопроводах - Colebrook-White або Hazen-Williams (прим. Точніші дані ніж при використанні таблиць Ф. А. Шевельова). Використовуючи програму необхідно задати витрата (продуктивність насоса в метрах кубічних на годину «м3/год»), вказати статичний напір в метрах (Hг -геодезичну висоту підйому, т. Е. Відстань по вертикалі від рівня «дзеркала води» рідини в видатковому резервуарі до рівня в приймальному резервуарі), задати довжину трубопроводу, матеріал і його діаметр. Додати регулюючу та запірну арматуру (засувки, зворотні клапана, напірні патрубки, кути-повороти, Т-подібні з'єднання, пр.). Результатом буде - загальний показник втрат в водоводі і швидкість рідини в вищезгаданому водоводі. Даний розрахунок підтвердить діаметр трубопроводу або порекомендує використовувати інший діаметр труби, щоб зменшити втрати в трубопроводі, а так само привести швидкості потоку рідини до нормативних (щоб уникнути замулювання при малих швидкостях або швидкого зносу при високих швидкостях).    

CREST (Chemical Resistance Table) Таблиця спротиву хімічним реакціям 


Таблиця хімічних опорів (CREST) допомагає визначити, чи підходить насос, міксер для конкретної рідини. Програма містить більше 4000 найменувань рідин. Дані опору в CREST засновані на лабораторних і практичних тестах. Слід зазначити, що лабораторні тести не завжди можна порівняти з умовою при певному застосуванні. У багатьох випадках корозійна рідина містить домішки, які впливають на корозію. Інформація в CREST - це посібник з вибору матеріалів для насосів і міксерів.

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48