Pumpstation at Karl XII Square

Каналsзаційна насосна станція Стокгольм Швеція Карл XII

Дод. матеріали Отримати консультацію

Канализаційна насосна станція Karl XII, яка розташована біля Королівського Палацу в саду під землею.

 

Стокгольмський Королівський Палац (швед. Kungliga Slottet, Gamla Stan, ungsträdgården i hjärtat av Stockholm) - офіційна резиденція шведських монархів в центрі Стокгольма.

Вся станція управляється комп'ютеризованою системою управління з офісу. У 1930-х роках робітники повинні були цілодобово розміщуватися в насосних відділеннях. Тепер же насоси контролюються модулем контролю Flygt MAS з вбудованим веб-сервером. Контролер реєструє всі необхідні дані про насос здійснює пошук несправностей набагато простіше і швидше. Це економить час і гроші. Близько 25% стічних вод Стокгольма перекачується станцією Карла XII. В результаті модернізації максимальна потужність станції збільшилася з 2200 (7920) до 3500 літрів в секунду (12600 метрів кубічних на годину).

Технічні дані КНС і насосів:

Насоси:…….. FLYGT 4 х 3501;

Потужність:….150 кВт кожен;

Вага:…………...4х4 тонни;

 

 Спеціально збудований ліфт, який спускається з вулиці до машинного залу насосної станції.

Насосна станція Karl XII вражає. Вона була побудована в 30-х роках і модернізована в 90-х. Знаходиться в декількох метрах під землею в саду в центрі Стокгольма. Щоб спуститися до насосної станції, ви повинні використовувати спеціально побудований ліфт, який буквально пірнає з вулиці, в декількох метрах від входу в Оперу біля Палацу. Насосна станція була введена в експлуатацію в 1935 році. Коли потрібно було спуститися на насосну станцію, яка знаходиться в чотирьох метрах під землею, потрібно було відкрити люк в землі, який був покритий кущами. Під дверима були сходи вниз. У 30-х роках дві людини постійно сиділи цілодобово на насосній станції і контролювали, щоб все працювало. У період з 1994 по 1996 рік насосна станція була перебудована, щоб, серед іншого, підвищити експлуатаційну надійність всіх міських стічних вод і зливових стоків. Чотири нових насоса Flygt були підключені до двох напірним трубопроводами, які повинні працювати по черзі. Щоб мати можливість транспортувати насоси, запасні частини і персонал до насосної станції було встановлено спеціально побудований ліфт вантажопідйомністю 3 тонни, який проходить під землею.

 

 

 

Продуктивність кожного насосу 1100 л/сек.

 

 

HORIZONTAL-FLYGT_3501

За вимогоою Замовника насоси пофарбували в помаранчевий колір (стандартний колір FLYGT сірий).

 

HORIZONTAL-FLYGT_orange

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48