Малі/середні FLYGT насоси

Технології без засмічення.

Дод. матеріали Отримати консультацію

Оберіть насос Flygt з малої серії «small range»  

Малі серії насосів «3069…..3202».  

Призначені для найважчих умов експлуатації. Призначені для найважчих умов експлуатації. Даний тип насосів може перекачувати рідини щільністю - до 1,1 т / м3 температурою до 90 ° С. Або ж серія насосів з вбудованим інтелектом Concertor. Насоси серії 3000 призначені перш за все для перекачування промислових і побутових стічних вод, а також різних типів мулу. FLYGT може працювати в різних галузях промисловості завдяки різноманітним типам установки насоса: погружной (P або S установки в резервуар, приямок або зумпф), так і для сухого машинного залу (Z горизонтально або T вертикально), матеріалами з яких може бути виконано насос і типам робочих коліс.

FLYGT_UKRAINE

Small range/Core range/Mid range 

Сегмент серії 3000:

Flygt_UKRAINE-small-core-mid

Поля характеристик малих типорозмірів: small range

Flygt_UKRAINE-small-range

Поля характеристик середніх типорозмірів насосів: Core and Mid 

Flygt_UKRAINE-small-core-mid

 

 

N3069


При напорі 3,5 м продуктивність 65 м3 /год. Модульна конструкція. Простий і надійний. Постійна висока ефективність перекачування з економією споживання електроенергії до 25%. Запатентована технологія N-Adaptive. Адаптивна функція крильчатки досягається за рахунок осьового переміщення робочого колеса, коли це потрібно (при попаданні волокнистих і твердих включень).

Змінне ізносное кільце з двох матеріалів: сірого чавуну або твердого заліза, для різних умов експлуатації.
Робоче колесо із загартованого сірого чавуну для типових систем очищення стічних вод або, з твердого чавуну для абразивних і агресивних середовищ або з нержавіючої сталі для спеціальних застосувань, що вимагають дуплексной нержавіючої сталі;
Короткий вал зменшує прогин і збільшує термін служби ущільнення і підшипника;
Мотор призначений для погружного використання. Тепло концентрується в осерді статора для поліпшення охолоджуючих властивостей;
Система подвійного механічного ущільнення складається з двох комплектів механічних ущільнень вала, які працюють незалежно один від одного для забезпечення подвійний безпеки. Доступний в карбіду вольфраму (WCCR) або карбіду силікону (SiC) в залежності від середовища, що перекачується;
Система ущільнень Flygt Griplock забезпечує фіксацію на валу, відсутність тертя гуми, відсутність настановних гвинтів і відсутність пошкодження валу
Кабель двигуна SUBCAB спеціально розроблений для погружного використання.

 

N3085


Перекачає 70 м3 /год при напорі 4,3 м. Насос із сучасною N-технологією. Можливість комплектувати спеціальним робочим колесом з HARD IRON. Система механічного ущільнення Griplock, яка обспечівает щільне облягання вала насоса. Відсутні спеціальні підтискні болти. Технологія N-Adaptive (переміщення робочого колеса по осі насоса).

FLYGT N-Technology серія 3102


Різні моделі (LT, MT, HT, SH) c продуктивність до 210 м3 /год. У стандарті робоче колесо з hardened. Можливість комплектувати спеціальним робочим колесом з HARD IRON, STAINLESS STEEL або DUPLEX STAINLESS STEEL. Подвійне механічне ущільнення з WCCR або RSIC в залежності від перекачуваного середовища. Технологія N-Adaptive.

FLYGT N-Technology серія 3127


Різні моделі (LT, MT, HT, SH) c продуктивність до 320 м3 /год. У стандарті робоче колесо з hardened. Можливість комплектувати спеціальним робочим колесом з HARD IRON, STAINLESS STEEL або DUPLEX STAINLESS STEEL. Подвійне механічне ущільнення з WCCR або RSIC в залежності від перекачуваного середовища. Технологія N-Adaptive.

Серія насосів 3153


Кілька типів виконання (LT- низьконапірний, MT- Середньонапірні, HT- високонапірний, SH- сверхвисоконапорний) c продуктивність до 830 м3 /год. Замкнені кожухи охолодження. Різні варіанти виконання зношуються робочих частин: сірий чавун (Cast Iron), ковкий чавун (Hard Iron), дуплексний нержавіюча сталь (Duplex) .Термодатчікі в кожній обмотці статора, багаторазові датчики протікання FLS. Напіввідкрите колесо здатне перекачувати довговолокнисті матеріали. Допоміжна канавка в равлику зводить ризик забивання до мінімуму завдяки створенню каналу для самоочищення.

Серія насосів 3171


Один насос може забезпечити витрата до 1080 м3 /год. Термодатчики в кожній обмотці статора, багаторазові датчики протікання FLS. Напіввідкрите N- колесо здатне перекачувати довговолокнисті матеріали. Допоміжна канавка в равлику зводить ризик забивання до мінімуму завдяки створенню каналу для самоочищення. Запатентована система механічного ущільнення картриджного типу виключає протікання. Система має унікальне внутрішнє ущільнення, що діє як мікронасос і зовнішнє ущільнення, що запобігає протікання рідини в буферну камеру. Можливість виконання для високотемпературних середовищ. Вибухозахищене виконання на вимогу замовника.    

 

Серія насосів 3202


Один насос може забезпечити витрата до 1720 м3 /год. Обмотка статора з крапельної просоченням. Клас ізоляції статора H (до 180 градусів за Цельсієм). Термодатчики в кожній обмотці статора, багаторазові датчики протікання FLS. Напіввідкрите N- колесо здатне перекачувати довговолокнисті матеріали. Допоміжна канавка в равлику зводить ризик забивання до мінімуму завдяки створенню каналу для самоочищення. Запатентована система механічного ущільнення картриджного типу виключає протікання. Система має унікальне внутрішнє ущільнення, що діє як мікронасос і зовнішнє ущільнення, що запобігає протікання рідини в буферну камеру. Можливість виконання для високотемпературних середовищ. Вибухозахищене виконання на вимогу замовника. 

 

Застосування: Елі очисних споруд, відстійники гірничодобувних, сталеливарних підприємств і нафтогазової промисловості, промислові та госппобутові стоки. Промислові комунальні та сільськогосподарські стічні води. Необроблена річкова, дощова і дренажна вода. Абразивні, корозійні, в'язкі і середовища, що містять різні гази і домішок. Перекачування рідкого гною рідких кормів. Аерація рідкого гною. Гомогенізація рідкого гною. Стічні води. Активний і зворотна мул. Технологічна і охолоджуюча вода. Осушення доків. Багатоцільове використання в аварійних ситуаціях, інше.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48