Шнекові (гвинтові) насоси FLYGT

Для шлама, мулу, пульп та інших абразивних середовищ.

Отримати консультацію

Модульний, компактний тип насосів, який може перекачувати в'язкі, абразивні рідини.  

Техничні характеристики

  • Витрата - до 440 м3/год.
  • Напір - до 72 Бар.
  • Можливість перекачувати рідини з вмістом до 40% по сухій твердій речовині.
  • Різноманітні варіанти виконання зношувальних робочих частин: сірий чавун (Cast Iron), чавун марки (Hard Iron), дуплексна нержавіюча сталь (Duplex).
  • Технология Flexishaft® Подовжений гнучкий вал та відсутність зношувальних ущільнюючих кілець.
  • Універсальні запасні частини FLYGT (Universal Parts), які підходять до таких насосів як: Seepex™, NETZSCH™, PCM™, ALLWEILER™, ROBBINS & MYERS™, Bornemann™, ORBIT™.

EZstrip™


До 12 Бар, до 225 м3/год до 100 С. Нові технології запропоновані у насосі серії EZstrip ™. Завод розробив нові додаткові функції, які зробили технічне обслуговування більш зручним. Окрім камери всмоктування з роздільним приводом також розроблено новий зєднувальний стрижень з позитивним обертальним моментом та додана рама для опори. Це надасть більш зручне та швидке обслуговування для інженерів. EZstrip ™  спеціально розроблено для швидкого, зручного монтажу, демонтажу та обслуговування насосу на місці, виключаючи додаткові кошти на технічне обслуговування та час, коли обладнання не працює.

Застосування: пульпи, мул, емульсії та шлами, гіпсові глини, стоки картонно паперових комбінатів, миючі засоби, промислові фарби та лаки.

EZstrip™ Cake Pump


Напір - до 24 Бар, Витрата - до 49 м3/год. Температура рідини до 100 градусів. Серія EZstrip ™ із завантажувальним бункером, який легко демонтується, що надає можливості легкого доступу до ротора та інших вузлів шнекового конвейєра. Після цього ротор може бути відокремлено від конвейєра. Зняти ротор та статор на місці, не відокремлючи насос від трубопроводів без ускладнень. Сам процес розбирання близько 6 хвилин.

Застосування: пульпи, мул, емульсії, шлами та стоки зумпфів, відстійників гірничовидобувних та сталеливарних підприємств, нафтогазової промисловості, до 40% по сухій речовині.

Compact C


Напір - до 24 Бар, Продуктивність - до 440 м3/год. Температура рідини що буде перекачуватись до 100 градусів. Можливість всмоктування більше ніж 8 метрів. Змінна швидкість обертання для досягнення більшої  точності дозування (перекачування). Можливість перекачувати рідини з вмістом до 40% по сухій твердій речовині. Пряме підключення гідравлічної частини та насоса, через редуктор або регулювання за допомогою вмонтованого перетворувача частоти (на вибір Замовника). Захист від сухого ходу, нагрівачі для захисту від конденсації, додаткова вентиляція.

Застосування: мул очисних споруд, емульсії та шлами, силікати, гіпсові глини, стоки картоно паперових комбінатів, миючі засоби, промислові стоки, лаки, фарби.

Epsilon


Тиск - до 72 Бар, Продуктивність - до 420 м3/год. Гнучкий вал «технологія Flexishaft®». Можливість перекачувати рідини - до 40% по сухій твердій речовині. Пряме зєднання гідравлічної частини та насосу через редуктор або  регулювання за допомогою вмонтованого перетворювача частоти (на вибір Замовника). Захист від сухого ходу, нагрівачі для захисту від конденсації, додаткова вентиляція.

Застосування: сыра нафта / конденсат /гідравлічне масло, шлами та стоки зумпфів, відстійникив гірничовидобувних та сталеливарних підприємств, нафтогазова промисловість, ущільнені мули, емульсії та шлами, силікати, гіпсові глини, стоки картоно паперових комбінатів, миючі засоби, промислові лаки, фарби, ін.

Epsilon Vertical


max тиск 9 Бар, max продуктивність - до 225 м3/год. Технологія Flexishaft®. На додаток до стандартної серії Epsilon, вертикальна версія доступна у різних матеріалах, включаючи нержавіючу сталь (Stainless Steel) або супер дуплексна сталь (Super Duplex Steel). Цей насос високого тиску з привабливою вартістю - надійний та ефективний при роботі з абразивними матеріалами або вязкими середовищами .

Часто застосовується для відкачування шламів та пульп з відстійників та зумпфів гірничовидобувних та сталеливарних підприємств.

W Range


Напір - до 48 Бар, забезпечує max 215 м3/год. Дана серія спеціально розроблена для вязких продуктів таких як:

бентоніти, шлами та стоки, мясні та курячі субпродукти, суспензії картопляних відходів та ін.

Merlin Range


Напір - до 10 Бар, Витрата - до 61 м3/ч. Температура до 100С. Серія економічних та компатних насосів для:

електролітних кислот, неочищених стічних вод, сульфатів алюмінію, фосфорної кислоти, каустичних розчинів, нафтових продуктів, етиленгликолю, суспензій глини, діоксидів титану, бентонітів.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48