Аераційне обладнання XYLEM

Обладнання для енергоефективної біологічної очистки

Дод. матеріали Отримати консультацію

Аераційне обладнання для біологічної очистки.  

 

AERATION
 

 

Розрахунки та впровадження аераційних систем, які надають можливість збільшити ефективність біологічної очистки та знизити споживання електроенергії. Комплексні рішення XYLEM (SANITAIRE та FLYGT) у сферах аерації, які відповідають будь-яким вимогам. Від дифузорів з маленькими бульбашками та енергоефективними повітродувками, дифузорів з великими бульбашками до механічних аераторів. 

Дифузори GOLD SERIES SANITAIRE


Мембранні дифузорі з маленькими бульбашками для аерації. Якщо потрібна максимальна щільність розташування обладнання та низькі швидкості подачі повітря - Gold series саме те що потрібно. Геометрія мембрани зможе забезпечити високу щільність та низьку подачу повітря. Мембрани розроблені із метою зменшення витрат тиску, що надає переваги - це зменшення споживання електроенергії.

Матеріал мембрани - поліуретан. Довжина: варіант 2286 мм, 1500 мм, 700 мм. Подача повітря від 3,7-37 нм3/год. Стандартна ефективність переносу эффективность переносу кисню (SOTE) від 7 до 10 % на метр занурення. Стандартна эфективність аерації від 3 до 8 кгО2/кВт

Застосування: усереднювачі, аеротенки, шламонакопичувачі.

Диффузори SILVER SERIES II SANITAIRE 


Мембранні дифузори Silver Series II - суміш високої ефективності аерації та низьких експлуатаційних затрат. Серія самої розповсюдженої аерації, завдяки рівномірному розподілу бульбашок. Форма мембрани, кільцеве ущільнення та стопорне кільце, які забезпечать надійну герметизацію. Вбудований зворотній клапан для спощення експлуатації системи аерації в умовах вмикання вимикання подачі повітря.

9-ти дюймовий варіант мембрани, який розроблено для застосування при малому тиску повітря, має модифіковану структуру отворів.  Дане рішення може забезпечити потік повітря до 17 нм3/год при мінімальних втратах повітря.

Матеріал мембрани из композиційного материалу EPDM. Діаметри 178 мм и 229 мм. Подача повітря від 0,8-7 нм3/год. Стандартна эфективность переносу кисню (SOTE) 6,5 % на метр занурювання. Стандартна эфективність аерації від 2,5 до 6 кгО2/кВт

Застосування: на попередній та первинній стадіях очистки (усереднювачі), на вторинній стадії обробки (аеротенки), також аерація перед сбросом, обробка мулу (дезодорування).

Керамічні дифузори


Керамічні дифузори для застосування в аерації агресивних, корозійних стічних вод. Керамічні диски виготовлюються (пресуються) спеціальним способом для досягнення високої ефективності переносу кисню при низьких тисках. Різна щільність поверхні диску забезпечую рівномірний розподіл повітря. Це зменшує втрати тиску у системі, споживання електроенергії, експлуатаціні витрати. Міцні, надійні та стійкі до забруднення керамічні диски знижують витрати на експлутаційні витрати. Термін роботи близько 20 років. Доступна опційна система очистки. 

Матеріал мембрани з пресованної кераміки. Діаметри 178 мм та 229 мм. Подача повітря від 0,5-4,7 нм3/год. Стандартна ефективність  переносу кисню (SOTE) 6,5 % на кожен метр занурення. Стандартна эфективність аерації (SAE) від 2,5 до 6 кгО2/кВт.

Застосування: очисні споруди гірничовидобувних металургійних підприємств, нафтогазова промисловість.

Широкосмугові дифузи з великими бульбашками


Виконані із нержавіючої сталі. Альтернатива механічній аерації. Найкращий вибір для тяжких умов експлуатації. Конструкція забезпечує достатній обєм повітря у центрі дифузору, що гарантує безперервну та рівномірну подачу повітря. Це знижує ймовірність забивання. Ще одною ключовою перевагою є нижній дефлектор, який попереджає попадання сміття до дифузору. Завдяки занурювальній пасивації після виготовлення даний продукт стійкий до ерозії та корозії. Зберігає структурну цільність навіть у місцях зварювання. Двохрівневі дифузорні щілини розташовані горизонтально по боках забезпечують рівномірний розподіл повітря та ефективність аерації.

Материали: Нержавіюча сталь марки AISI 301 та AISI 316. Довжина: 305 мм та 610 мм. Подача повітря від 15- 63 нм3/год на дифузор. Стандартна эфективность переносу кисню (SOTE) від 1,6 до 2,5% на кожен метр занурювання. Стандартна эфективність аерації (SAE) від 0,7 до 2 кгО2/кВт

Застосування: Аеробні сброжувачі мулу, пісколовки, усереднювачі.

Аератори струйного типу FLYGT


Система механічної аерації на базі насосів ФЛЮГТ. Перевагою є максимальний довгий термін роботи та мінімальні експлуатаційні витрати. Занурбвальні аератори струйного типу обладнані зручною системою піднімання. Автономна установка не потребує спорожнення резервуару, додаткових конструкцій або наявність повітродувок.

Застосування: усереднювачі, аеротенки, аеробне бродіння, шламонакопичувачі. 

 

JET 1 JET 2
 
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48