Насоси генерації енергії

Енергія та тепло Power Generation (Power & Heat)

Дод. матеріали Отримати консультацію

Енергозберігаючі насоси для генерація електроенергії (Power Generation)  

DESMI_UKRAINE-Power-Generation

Досвід компанії DESMI у сферах постачання обладнання для електростанцій частково обумовлений провідною позицією Данії в будівництві теплоелектроцентралей (теплофікаційних електростанцій), а також електростанцій, що працюють на відходах або біомасі. Основні сфери застосування запропонованіх систем включають живильні насоси для котлів, конденсаційні насоси, циркуляційні насоси охолоджуючої води, насоси для замкнутих контурів, а також для широкого спектра комунальних застосувань. Насоси для перекачування палива, масляні насоси, насоси технічної води, інжекційні насоси для очищення води, системи охолодження і акумулювання.

Досвід інноваційних рішень для підприємств генерації енергії на основі переробки відходів 

DESMI_UKRAINE-NSL- pumps

 

Перевірена технологія насосів, розроблена у Данії - країні з найбагатшим досвідом інноваційних розробок для теплоелектроцентралей і установок на основі спалювання відходів.

Постачальник інноваційних насосів - DESMI є партнером підприємства центрального теплопостачання 4-го покоління, яке незабаром планує  оптимізувати  енергоефективність системи шляхом зниження температури використовуваної для опалення до 550С. 

DESMI поставляє насосні рішення для систем централізованого теплопостачання (District Heating) впродовж 90 років.Оскільки центральне опалення часто має джерело в комбінованих теплових та електростанціях (ТЕЦ - також відоме як когенерація) Combined Heat & Power Plants (CHP – also known as cogeneration), DESMI розробив насоси спеціально для цього типу застосувань.

Skanderborg-Hørning District Heating Теплоелектростанція у Данії яка працює на спалюванні стружки   

Combined Heat & Power Plants 

Skanderborg-Hørning District Heating Company здійснює діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії мешканцям. Забезпечує теплом близько 9 000 населення. Опалення включає 300 км розподільчих трубопроводів, шість опалювальних установок та п'ять насосних станцій. Річний обсяг вироблення енергії становить 275 000 МВт-год. 140 000 МВт-год/рік генерується завдяки спалюванню стружки деревини, що дозволяє працювати без теплової енергії яку раніше отримували від спалювання вугільного палива на Studstrup Power Plant. Спалювання деревної стружки не спричиняє викидів CO2, що допомагає зменшити обсяг викидів приблизно на 20 000 тонн CO2 на рік.Установка складається з двох котелень потужністю 10 МВт кожна. DESMI поставила близько 70 різних видів насосів для котельних установок. Серед них відцентрові насоси DESMI NSL та шестерні насоси DESMI ROTAN. Розміри поставлених насосів NSL вертикальні насоси типу ін-лайн оснащені частотнотними приводами (VFD) для більш високої продуктивності. Основне призначення цих насосів - забезпечення циркуляції гарячої води в системі розподільних трубопроводів. Крім того, були поставлені насоси із нержавіючої сталі для газоочисної системи. Дана система використовується для очищення відпрацьованого газу і використання надлишкового тепла від спалювання палива. Насоси DESMI розпилюють воду через форсунки для очищення відпрацьованого газу. Вода проводить тепло, отримане з газу. При цьому насос закачує очисну воду в теплообмінник. Даний процес дозволяє підвищити продуктивність станції а також очистити відпрацьовані гази. Поставлені насоси ROTAN представляють собою шестерні насоси із внутрішнім зцепленням (positive displacement gear pump design). Основним призначенням цього насоса є перекачування рідин з більш високою в'язкістю наприклад, дизельного палива у котли.

Desmi-district-heating-pumps-ukraine

Dronninglund Solar Heating Plant, Denmark Станція теплопостачання, яка працює від сонячних батарей   

DESMI_UKRAINE-pumps

Компанія DESMI поставляла енергоефективні відцентрові насоси NSL 125-265 на одну з найбільших сонячних станцій теплопостачання, яка знаходиться у м. Dronninglund Denmark. Вода, що підігрівається сонячною енергією, використовується для централізованого теплопостачання. Акумулюючий резервуар для гарячої води об'ємом 60 000 м3. Загальна площа сонячних панелей - 37 000 м2. Сонячна станція теплопостачання перетворює сонячне світло в екологічно чисту енергію. Для виробництва тепла використовується сонячна енергія, що дозволяє скоротити викиди СО2 та забруднення навколишнього середовища в цілому.

Waste Management, Heat & Power Generation  

Energy recovery from waste

Данія має великий досвід та компетенції щодо використання надлишкового тепла від заводів з відходів до енергії. 29% усіх відходів у Данії спалюється (61% переробляється). Установки для спалювання / відходів до енергопостачання постачають приблизно 20% централізованого опалення, а також 5% електроенергії в Данії.
Отримання енергії з відходів - дуже хороша ідея: 1 тонну відходів можна перетворити в 2 МВт-год тепла та 2-3 МВт-год електроенергії. Тільки в одній Данії щороку для виробництва енергії переробляється 3,5 мільйона тонн відходів. Це один з найпопулярніших способів виробництва тепла та електрики. З кожним днем по всьому світу будується все більше енергетичних установок по спалюванню відходів. 

DESMI_UKRAINE-Waste-to-Energy Plant-Copenhagen

 

 Завод спалювання відходів Vestforbrænding, Waste-to-Energy Plant, København

Причина популярності цієї технології в позитивному впливі на стан навколишнього середовища, а також у фінансовій вигоді. Vestforbrænding, Waste-to-Energy Plant, Copenhagen Енергетична установка спалювання відходів. DESMI поставила насоси: 12 шт. NSL 200-415B / A12 + 200 кВт, 2 шт. NSL 200-415B +200 кВт, 2 шт. NSL 200-415B + 200 кВт та 5 шт. NSL 125-330 + 110кВт

DESMI_UKRAINE-Vestforbrænding- Waste-to-Energy Plant-Copenhagen

 

Завод спалювання побутових відходів Nordforbrænding, Waste-to-Energy Plant, København

Постачання тепла в систему централізованого теплопостачання: 460 000 МВт-год. Поставки електроенергії: 260 000 МВт-год. На цю станцію було поставлено насоси DESMI: 7 шт. NSL 150-330 + (двигун 55-110 кВт), 5 шт. NSL 200-265B + 18,5 кВт і 5 шт. NSL 250-330B + 55 кВт.

DESMI_UKRAINE-Nordforbrænding, Waste-to-Energy Plant, Copenhagen

 

DESMI Pump Solution for the Transmission System
at AffaldVarme Aarhus, Denmark

Комунальне підприємство AffaldVarme Aarhus відповідає за виробництво, транспортування та постачання теплової енергії мешканцям міста, а також за експлуатацію та техобслуговування головної системи транспортування, що включає котельню установку, теплообмінник, насосну станцію та т. д. Ми раді, що насосна система DESMI  сприяє безперебійній роботі системи централізованого теплопостачання Aarhus (Данське Королівство). 

AffaldVarme Aarhus грає важливу роль у виконанні плану по захисту навколишнього середовища, розробленого місцевою владою міста Aarhus. Розвиток системи централізованого теплопостачання та оптимізація процесу ліквідації відходів забезпечать досягнення муніципальною владою Aarhus поставлених цілей в області енергетики, захисту навколишнього середовища і впливу на клімат. З 1980 по 1995 рік AffaldVarme Aarhus спільно з місцевими ТЕЦ змогла забезпечити задоволення 90% потреби цього регіону в тепловій енергії. Цільовий показник досягнутий і тепер 285 000 з 300 000 жителів району підключені до системи централізованого теплопостачання. Це дозволяє споживачам уникати різких коливань цін на теплову енергію, викликаних зміною вартості палива.

Висока ефективність, велика економія. Компанія DESMI поставила насоси, які дозволили економити щонайменше 224 000 кВт-год на рік у порівнянні з насосами попередниками. Керівництво підприємства з великим ентузіазмом оцінює роботу насосів, а інвестиції в його покупку швидко окупаються. Вибір типу насоса здійснювався на основі трьох параметрів:
• висока ефективність та, як наслідок, економічність експлуатації завдяки внутрішньому покриттю насосів;
• простота доступу для проведення техобслуговування завдяки конструкції насоса (the pump is mounted on the motor), що означає відсутність будь-яких інших підшипників, крім підшипників в двигуні;
• прийнятна конкурентоспроможна ціна

 

Desmi_UKRAINE-DSL

 

Як перетворити несортоване сміття в енергію

Як працює енергія відходів How waste-to-energy works​
Тверді відходи, комунальні та промислові перетворюються в електроенергію та / або тепло для промислової переробки, дуже економічно ефективний спосіб виробництва енергії. Установка, що переробляє енергію, спалює відходи при дуже високій температурі і використовує пар для отримання електроенергії з турбіни.

DESMI-How-to-converted-unsorted-garbage-into-energy

 

Погляд у світі на відходи різко змінився за останні роки. На сміттєспалювальних установках ми зараз спалюємо відходи, які потрапляють у сміття - і сміття з будинків, і сміття з підприємств / галузей. Ми можемо використовувати спалювання відходів та перетворювати їх у тепло та електрику. Спалювальні відходи - це те, що ми викидаємо у сміття, коли всі вторинні відходи та небезпечні відходи відсортовані від спалюваних відходів. Більше половини відходів із загальної родини - це горючі відходи. Європейські електростанції з відходами до енергії мають найнижчий рівень викидів CO2 у всіх галузях промисловості.

Заводи можуть переробляти відходи з великою кількістю металу та як і раніше працювати ефективно, це суттєва фінансова вигода. Основна частина металів видобувається та витягується з нижньої золи і може бути повторно перероблена в нові цінні продукти, такі як велосипеди, віконні рами та лиття з алюмінію для автомобільної промисловості. Інші залишки корисних копалин використовуються як агрегати для будівництва або будівництва доріг.

7  Основних Переваг
Відходи як джерело енергії Waste as a Source of Energy

1) Більш екологічне джерело енергії
2) Скорочення відходів, що надходять на сміттєзвалища, а також уникнення викидів метану на звалища
3) Добрива як побічний продукт (від деяких відходів до енергетичних процесів, таких як анаеробне травлення)
4) Скорочення викидів CO2 
5) Зменшення використання корисних копалин
6) Відходи енергетичних установок, як правило, створюються на місцевому рівні та створюють робочі місця
7) Відсутні неприємні запахи від заводу 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов