Серія насосів Ловара e-MP

Відцентрові насоси з тиском до 950м

Дод. матеріали Отримати консультацію

 БАГАТОСТУПЕНЕВІ НАСОСИ ІЗ МОЖЛИВІСТЮ ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА ПОТУЖНІСТЮ ДО 1250 кВт

Застосування: Промисловість: Циркуляційне очищення води, Контури охолодження та нагріву виробничих процесів, спринклерні системи, системи мийки та чистки, протипожежні системи, системи фільтрації, системи транспортування води, системи підвищення тиску, системи обробки води. Електростанції: Циркуляційна охолоджуюча вода градирні, живлення котлів, перекачування конденсату, деаеріція, перекачування технологічної води, допоміжні системи, протипожежні системи, системи охолодження та нагріву, системи центрального охолодження та опалення. Нафтогазова промисловість: Циркуляційне очищення води, транспортування сирої нафти, перекачування технологічної та морської води, обробка води, протипожежні системи. Гірнича промисловість: відкачка фільтраційної води, перекачування рідин оборотних циклів водопостачання, протипожежні системи. Промислове будівництво: системи підвищення тиску, перекачіваені та транспортування рідин системи загального водопостачання і промислової каналізації. Сільське господарство: іригація , водопостачання. Комунальне господарство: Циркуляційна очищення води, Системи централізованого опалення та охолодження, системи обробки та опріснення води, системи зворотного осмосу, бустерні системи, протипожежні системи. Хімічна промисловість: системи підвищення тиску, обробка охолоджуючих рідин, Циркуляційна очищення води.

LOWARA_UKRAINE-e-mp-pumps-range

 

Основні переваги та особливості конструкції насосів 

LOWARA_UKRAINE-e-mp-benefit-1

1.Варіації встановлення
Завдяки різним варіантам виконання гідравлічної частини та варіантам розташування патрубків, насоси e-MP можна легко та без додаткових витрат інтегрувати практично в будь-яку систему. Робоче колесо має високу всмоктуючу здатністю, що дозволяє задовольняти найвищим вимогам в таких застосуваннях, як перекачування гарячої води або конденсату.

2.Безпека експлуатації
Завдяки цілому ряду вбудованих систем захисту насоси серії e-MP захистять насос, від нештатних ситуацій, а наявність великої камери ущільнення яка має здатність до самоочистки, дозволить зменшити час сервісного обслуговування. Крім того, ви можете здійснювати додатковий контроль та моніторинг роботи насоса, підключивши його до системи Lowara Hydrovar (VFD частотний перетворювач, який розроблений спеціалістами заводу) або інших схожих систем.

3.Економія електроенергії
Подбайте про навколишнє середовище. Конструкція високоефективних гідравлічних частин насосів серіі e-MP оптимізовані за допомогою методів гідродинамічного  моделювання. U-канали нової конструкції забезпечують максимально ефективне проходження рідини. Це дозволяє скоротити споживання енергії та витрати на весь термін служби.

4.Технічне обслуговування за графіком
Бажано заздалегідь планувати технічне обслуговування (див. регламенти) та зведіть до мінімуму можливий час простою за допомогою встановлення додаткових датчиків тиску, температури та вібрації. Підключення цих датчиків до системи моніторингу та діагностики дає можливість заздалегідь спланувати графік профілактичного технічного обслуговування.

Технічні особливості  

LOWARA_UKRAINE-e-mp-benefit-2

A.Робочі колеса

Оновлене робоче колесо закритого типу. Завдяки великому розміру вхідного отвору швидкість рідини мінімальна. Ламінарність потоку дозволяє знизити спротиви на тертя, та як наслідок низьккий показник NPSH(зводить нанівець можливість утворення процесу кавітації) Завдяки різним варіантам виконання гідравлічної частини та варіантам розташування патрубків, насоси e-MP можна легко та без додаткових витрат інтегрувати практично в будь-яку систему. Робоче колесо має високу всмоктуючу здатністю, що дозволяє задовольняти найвищим вимогам в таких застосуваннях, як перекачування гарячої води або конденсату.

В.U-канали

Округлені виступаючі краї корпусу на кожній із ступеней утворюють U-образні поворотні канали, так як профіль в розрізі нагадує латинську букву "U". У цих каналах напрямок потоку рідини змінюється на 180° по відношенню до напрямку потоку рідини в наступному ступені, а закруглені краї забезпечують рівномірний розподіл швидкості потоку рідини, завдяки чому зменшуються втрати і збільшується гідравлічний ККД.

С.Система балансування

Система балансування складається з балансуючої втулки, встановленої у корпусі та її відповідної частини, встановленого на валу барабана, що балансується. Тиск рідини в кожусі зі сторони нагнітання виштовхує рідину до зазору між втулкою та барабаном прямісенько до камери ущільнення. Далі рідина тисне на барабан, діючи проти осьового зусилля робочих коліс, та зменшує навантаження на механічне ущільнення, та саме головне - зменшує осьове навантаження на підшипник, що знижує зношуваня гідравлики. Гідравлічну частину можливо повністю від'єднати для технічного обслуговування не чіпаючі напірні та всмоктуючі трубопроводи.

 

Версія насосу e-MPD (горизонтальне виконання) 

LOWARA_UKRAINE-e-MPD

5.Стійкість до зношування

Зменшіть час простою на техобслуговування та експлуатаційні витрати за допомогою цілого ряду конструктивних особливостей, спеціальних матеріалів, які подовжать термін служби насосів e-MP та їх компонентів. Так, наприклад, нещодавно розроблений підшипник ковзання (зі всмоктуючої сторони) виготовляється з карбіду вольфраму, що підвищує його стійкість до сильних вібрацій та ударів. Балансувальний барабан зменшує осьову навантаження на підшипники, торцеве ущільнення. Як результат підвищується ККД та ефективність експлуатації насоса.

D.Камера ущільнення

Кожен насос лінійки e-MP має велику самоочисну камеру ущільнення. Процес очищення починається в камері конічної конструкції, де тверді частинки виштовхуються назовні вздовж камери в зливний трубопровід, а потім назад з камери ущільнення на сторону всмоктування.

Виконання серії e-MPD: горизонтальне
Потужність: Двохполюсні двигуна: 7,5кВт....1250кВт
Чотирьохполюсні двигуни: 2,2...160кВт
Напір до 950 м. Продуктивність: до 850 м3/год
Температури рідин для перекачування від -25 до+140 ( опційно до +180) градусів по Цельсію
Номінальний вхідний тиск до 40Бар
Ущільнення: Механічне ущільнення, картриджне або сальникове ущільнення
Патрубки: Всмоктуючий - під кутом 900 (у ліву сторону, праву сторону, або вверх)
Напірний - радіаьний, під кутом 900 (у ліву сторону, праву сторону, або вверх)

 

Версія насосу e-MPV (вертикальне виконання) 

LOWARA_UKRAINE-e-MPV

Виконання серії e-MPV: вертикальне
Потужність: Двохполюсні двигуна: 7,5кВт....350кВт
Чотирьохполюсні двигуни: 2,2...160кВт
Напір до 630 м. Продуктивність: до 850 м3/год
Температури рідин для перекачування від -25 до+120 градусів по Цельсію
Номінальний вхідний тиск до 10Бар
Ущільнення: Механічне ущільнення, картриджне або сальникове ущільнення
Патрубки: Всмоктуючий - під кутом 900 
Напірний - радіаьний, під кутом 900 

6.Технічне обслуговування за графіком. 

Завдяки простій але в той же час продуманій конструкції насоси e-MP дуже легко технічно обслуговувати. Підшипник на приводний стороні вала, торцеве ущільнення, втулка балансування барабана легко замінюються та не вимагають від'єднання насоса від трубопроводу. Крім того, модульна конструкція насоса дозволяє скоротити кількість деталей, необхідних для охоплення всього модельного ряду, що спрощує збирання насосу та підбір запчастин.

E.Отвори для датчиків

У стандартному виконанні на e-MP є два отвори для датчиків тиску, - один на всмоктуючому патрубку інший на напірному (для вимірювання тиску на вході/виході насоса). Опційно, доступні датчики підшипника: два датчика (один горизонтальний, один вертикальний) для вимірювання вібрації, та один датчик для вимірювання температури підшипника. Датчики можуть бути підключені до будь-якої інтелектуальної системи для контролю режиму роботи насоса e-MP.

F.Підшипник ковзання

Насоси моделей e-MPA, e-MPR і e-MPV на стороні всмоктування обладнані підшипниками ковзання, які змащуються рідиною яку перекачують. Підшипники виготовляються з карбіду вольфраму, мають пружну підвіску, що робить їх стійкими до інтенсивних вібрації і ударів.

Версія насосу e-MPA (горизонтальне виконання із високою всмоктуючою здатністю) 

LOWARA_UKRAINE-e-MPA

 

e-MPR (горизонтальне виконання із варіантами розташування всмоктуючого патрубку) 

Виконання серії e-MPR: горизонтальне
Потужність: Двохполюсні двигуна: 7,5кВт....1250кВт
Чотирьохполюсні двигуни: 2,2...160кВт
Напір до 950 м. Продуктивність: до 850 м3/год
Температури рідин для перекачування від -25 до+140 ( опційно до +180) градусів по Цельсію
Номінальний вхідний тиск до 10Бар
Ущільнення: Механічне ущільнення, картриджне або сальникове ущільнення
Патрубки: Всмоктуючий - осоьовий ( вліво, вправо, вверх)
Напірний - радіаьний, під кутом 900 ( вліво, вправо, вверх)

 

LOWARA_UKRAINE-e-MPR

 

 

 

Виконання серії e-MPA: горизонтальне
Потужність: Двохполюсні двигуна: 7,5кВт....1250кВт
Чотирьохполюсні двигуни: 2,2...160кВт
Напір до 950 м. Продуктивність: до 850 м3/год
Температури рідин для перекачування від -25 до+140 ( опційно до +180) градусів по Цельсію
Номінальний вхідний тиск до 10Бар
Ущільнення: Механічне ущільнення, картриджне або сальникове ущільнення
Патрубки: Всмоктуючий - осоьовий 
Напірний - радіаьний, під кутом 900 ( вліво, вправо, вверх) 

Застосування: Промисловість: Циркуляційне очищення води, Контури охолодження та нагріву виробничих процесів, спринклерні системи, системи мийки та чистки, протипожежні системи, системи фільтрації, системи транспортування води, системи підвищення тиску, системи обробки води. Електростанції: Циркуляційна охолоджуюча вода градирні, живлення котлів, перекачування конденсату, деаеріція, перекачування технологічної води, допоміжні системи, протипожежні системи, системи охолодження та нагріву, системи центрального охолодження та опалення. Нафтогазова промисловість: Циркуляційне очищення води, транспортування сирої нафти, перекачування технологічної та морської води, обробка води, протипожежні системи. Гірнича промисловість: відкачка фільтраційної води, перекачування рідин оборотних циклів водопостачання, протипожежні системи. Промислове будівництво: системи підвищення тиску, перекачіваені та транспортування рідин системи загального водопостачання і промислової каналізації. Сільське господарство: іригація , водопостачання. Комунальне господарство: Циркуляційна очищення води, Системи централізованого опалення та охолодження, системи обробки та опріснення води, системи зворотного осмосу, бустерні системи, протипожежні системи. Хімічна промисловість: системи підвищення тиску, обробка охолоджуючих рідин, Циркуляційна очищення води.

Рейтинг: 4/5 - 1 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48