Занурювальні гідротурбіни FLYGT

Гідротурбіни FLYGT для Гідроелектростанцій (ГЕС)

Дод. матеріали Отримати консультацію

FLYGT занурювальні гідротурбіни.   

Принцип роботы ГЕС доволі простий на перший погляд. Мета гідротехнічний споруд - забезпечити необхідний напір води, який поступає на лопаті гідротурбіни, яка приводить до дії генератори. Ці генератори виробляють електроенергію.

Завод FLYGT Швеція розробив моноблокову занурювальну гідротурбіну, яка монтується за лічені хвилини. Не потребує центрування та агрегатування двигуна та гідравлічної частини, відсутні проміжні муфти та підшипники.  

Перша занурювальна гідротурбіна була встановлена у Швеції в 1983 році. С тих пір сотні одиниць встановлені по всьому світу, більшість з яких у експлуатації і сьогодні. При низьких перших інвестиціях та доволі тривалому терміні роботи обладнання, враховуючи амортизацію, окупність не більше 2 років.  

 

FLYGT_HYDRO

Гідротурбіни даного типу це поворотньо-осьові вертикального типу (турбіни Каплана). Робоче колесо осьової турбіни складається із лопатей які поєднуюються із валом. Кількість лопатей складає від 4 до 8 та збільшується із зростанням напору. Робоче колесо із валом представляє собою частину турбіни, яка обертається. Вода відводиться від робочого колеса за допомогою напірної труби (дифузору), яка забезпечує планове зниження швидкості до виходу потоку до нижнього б’єфу, що дозволяє зменшити кінетичну енергію потоку при виході з турбіни та тим самим збільшити ККД. У вертикальних гідротурбінах Flygt лопаті виконані як поворотні, завдяки чому кут нахилу може змінюватися ( в залежності до умов роботи).  

 

 

CURVES_FLYGT_HYDRO_EL Pictiure_FLYGT_EL FLYGT_HYDRO_EL
 
 
FLYGT_HYDRO_1

Застосування: Для малих та середніх ГЕС.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48