Сухий горизонтальний FLYGT IP68

Серія з HARD IRON матеріалів hardened HRC 60

Дод. матеріали Отримати консультацію

Клас захисту насоса IP68 — абсолютна працездатність «при аварійних затопленнях насосних станцій» 


 

Продуктивність: до 10 000 м³ / год.
Різні виконання на низьку сторону 380В, 400В, 660В, 690В або високу сторону 1000В, 2000В, 6000В. Насоси Flygt успішно виконують свою функцію в найважчих робочих умовах. Кожен компонент спроектований і виготовлений так, щоб забезпечити стабільно високу ефективність.

Корпус насоса, робоче колесо і ізносное кільце виконані з HARD IRON матеріалів (чавун JN 3049). Насос може бути виконаний з цинковими анодами для захисту від корозії, спеціальною системою покриття (з покриттям на підставу епоксиду) для середовищ з високими вимогами, аналізом потужності, опціями контролю температури, вібрації і води в корпусі системи мастила.

 

FLYGT-type instal
 

Багаторівнева система захисту із контролем стану та роботи. Спеціальний пристрій, щр зберігає усю інформацію про режими роботи. 


Для забезпечення додаткового захисту двигуна від попадання рідини торцеве ущільнення має спеціальну функцію мікронасоса. Моніторинг: пам'ять насоса, датчик протікання FLS в сполучну коробку, датчик протікання FLS корпус насоса, датчик температури PT100 головного підшипника, датчик температури PT100 опорного підшипника, датчик температури PT100 в першій обмотці статора, датчик температури PT100 в другій обмотці статора, датчик температури PT100 в третій обмотці статора, датчик вібрації VIS 10 аналіз потужності. Можливість резерву датчиків PTC (3 + 3) 3 датчика підключаються послідовно і 3 складають вбудований резерв.

 

 

Незалежна система охолодження. Зручні станини для послідуючого зручного технічного обслуговування.


 

Вбудоване незалежне охолодження двигуна насоса дозволяє не контактувати кожухам охолодження насоса з перекачується середовищем. Дане рішення не вимагає додаткових пристроїв для охолодження насоса, як вентилятори або допоміжні насоси і / або системи охолодження.

Охолодження не залежить від температури навколишнього повітря.
Робота насоса без протікання. Відсутня зовнішнє ущільнення вала, яке може пропускати стічні води в насос.

Горизонтальна насосна установка Flygt Z пропонує експлуатаційні переваги для насосних станцій з сухими насосами. Обслуговує насоси значно спрощується завдяки додатковим сервісним рейках, підіймального пристрою та сервісного отвору.

Міцна підставка розрахована на всі статичні і динамічні навантаження, обмежуючи вібрацію і шум.
Напрямок виходу насоса можна повертати покроково в залежності від схеми болтів приводу.
При необхідності включений зварений фланець для регулювання під будь-яким іншим кутом на виході насоса.

Options
• Z-sled і напрямні для зручного сервісного доступу до робочого колеса і ущільнення вала. Z-sled переміщаються по рейках з низьким коефіцієнтом тертя, за допомогою гідравлічного блоку які управляються ручним гідравлічним насосом і циліндром.
• підйомний пристрій для безпечного поводження з приводним пристроєм і робочим колесом. Регулюється для приводу і робочого колеса.

 

 

 

FLYGT-type instal
 

FLYGT-type instal

Застосування: перекачування стоків містять окалину, відстійники сталеливарних підприємств та нафтогазової промисловості, промистоків.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48