Рішення для індустрії напоїв (Beverage Industry)

Applications in Beverage Industry

Дод. матеріали Отримати консультацію
Використання вимірювальної техніки і рішень для очищення води може значно відрізнятися в залежності від галузі та сфери застосування. Покладіться на досвід і ноу-хау наших експертів, щоб знайти найкраще і найбільш ефективне рішення для вас. Ми ретельно аналізуємо ваші вимоги, даємо індивідуальні консультації та вибираємо правильні продукти ProMinent з єдиною метою: надійність, ефективність і задоволеність Замовників.

 

Машини для миття пляшок. Точність дозування.

 Технологія інтелектуального дозування - це спосіб досягнення гігієнічно чистих пляшок. Продукти ProMinent додають точно розподілені чистячі компоненти в різні зони мийки машин для чищення пляшок. Уміло комбіновані технології вимірювання, контролю та обліку. Окремі агенти дозуються в акваторії на основі вимірів і пропорційно обсягу. Це не тільки дає чисті результати, а й економить хімічні речовини, воду і енергію. У порівнянні з дорогою перуксусной кислотою дезінфекція ProMinent є дешевою і ефективною: діоксид хлору.

 
ProMinent_bottle
 

Дезинфекція наповнювача (Filler disenfection).

 Гігієнічно чиста начинка на пивоварних заводах і для виробників напоїв. Ви можете відчути різницю. Видалення залишків продукту, знищення мікроорганізмів, тому процеси, які змінюють смак, більше не завадять. Постійне обприскування ефективним дезінфікуючим розчином забезпечує надійну дезінфекцію. Ваш продукт залишається бездоганним - набагато довше його терміну придатності. Система вприскування наповнювача також окупається в вартісному вираженні: оскільки наповнювачі рідко вимагають заміни, їх термін служби збільшується. Ви також економите час і енергію, оскільки немає необхідності в очищенні гарячою водою або промиванні наповнювача. ProMinent пропонує три екологічно безпечних процесу дезінфекції: з озоном, діоксидом хлору і процесом електролізу Dulco Lyse.

 
ProMinent_bottle_filler_desinf
 

Гігієнічне промивання (Rinser Hygiene). 

Дезінфікуючі рішення для всього виробничого ланцюжка в індустрії напоїв. Якщо вам необхідно продезінфікувати пляшки і банки, у нас є відповідне засіб для чищення для ополіскувачів: діоксид хлору або озон, дозований в невеликих обсягах. Є багато переваг для обох процедур. Давайте візьмемо діоксид хлору в якості прикладу. Дезінфікує без використання хлору, легко змивається і схвалений для очищення питної води. Так що це хороша новина для клієнтів, що бажають виправдати постійно зростаючі очікування клієнтів, в тому числі і щодо «еко» продуктів. Щоб гарантувати оптимальну гігієну для ваших пляшок, банок і промивної води, ProMinent точно адаптує рівень дезінфекції до вашого процесу. Переваги очевидні. Все гігієнічно очищено і використовується дуже невелика кількість хімікатів. Вода може навіть використовуватися кілька разів - величезна потенційна економія сама по собі.

 
ProMinent_bottle_filler_desinf
 

Обробка бутильованої води.

 Рішення для очищення води, такі як озон. Це дезінфікуючий засіб дуже потужне, але не залишає побічних продуктів. Він просто розпадається на кисень. Споживачі задоволені тим, що отримують якісну воду без будь-яких мікробів, з'єднань металів або органічних речовин і без залишків від процесів дезінфекції. Ми також постачаємо вимірювальні і контрольні технології для систем очищення і фільтрації води.

 
ProMinent_bottle_filler_desinf

CIP Cleaning in Place. Дезинфекція по місцю

Невеликі обсяги дезинфікуючого засобу виробляються і використовуються на місці для стерильних машин і технічної води. Висококонцентровані, небезпечні хімічні речовини і виснажливі розборки залишилися в минулому. Вам не потрібно розбирати ваші системи на всі їхні окремі частини для забезпечення високого рівня гігієни. Рішення ProMinent CIP (Очищення на місці) ефективно очищають всі деталі системи в їх розташуванні. Використання відтвореного процесу дезінфекції - з точним, залежних від часу дозуванням чистячих засобів, тиску і температури - завжди підтримує високий стандарт якості. Дезінфікуючі засоби місцевого виробництва абсолютно точні і вражаюче економічні: озон, діоксид хлору і вода ECA (Dulco®Lyse) дозуються в невеликих кількостях, але дуже ефективні. Це знижує експлуатаційні витрати, тому система швидко окупається. Процес дезінфекції також використовується в інших областях, таких як дезінфекція ополаскивателей і ковпачків, що додатково знижує експлуатаційні витрати. Ми раді надати консультацію

 
ProMinent_bottle_filler_desinf
 

Система діоксиду хлора BELLO ZON CDEb

 


Ретельно розраховані для чистки хімікати ефективно покращують якість очищення пляшкомийне машин. В якості додаткового бонусу ви також економите енергію. Готова до використання система діоксиду хлору для безперервного виробництва та дозування діоксиду хлору з розведеними хімікатами. Акцент зроблений на ультра-просту експлуатацію і чітко продуману конструкцію системи зі стандартними компонентами.
Довжина ходу дозуючих насосів постійно контролюється. Це виключає неприпустимі робочі стани, що виникають через неправильну регулювання довжини ходу насоса.
Система надзвичайно проста в експлуатації, і поряд з центральною клавішею «Старт-Стоп» вона також має світлодіоди з диференційованим кольором для відображення всіх робочих станів.
Система може управлятися аналоговим або ручним способом або через контакти

Система діоксиду хлора BELLO ZON CDLb


Модульне індивідуальне рішення для кількох точок введення ClO2 тільки з однією системою генерації.
Системи двоокису хлору Bello Zon для багаторазового дозування розділені на три різні концепції, розроблені з урахуванням конкретних вимог замовника. Залежно від обраної концепції в якості стандарту можна вибрати до 6 точок уприскування.

 

Електролізна система DULCO LYSE


Електролізні системи типу DULCO Lyse генерують чисту хлорноватистую кислоту в вакуумному процесі. Насичений розчин хлориду натрію виробляється в резервуарі для розчинення солі, який входить у комплект постачання, і цей розчин потім електролізу в мембранної осередку. У катодного камері утворюються не містить хлору гідроксид натрію і водень, а надчистий газоподібний хлор і розведений залишок розсіл утворюється в анодної камері, відокремленої діафрагмою від катодного камери. Отриманий газоподібний хлор негайно відокремлюють від залишкового розсолу і розчиняють у вигляді хлорнуватисту кислоти. Гідроксид натрію тимчасово зберігається і додається до хлорнуватисту кислоті через дозуючий насос. В результаті виходить нейтральний, високоефективний і дезінфікуючий розчин з надзвичайно низьким вмістом хлоридів і хлоратов, який тимчасово зберігається в баку з продуктом до тих пір, поки не буде дозований через окремі вимірювальні станції. Отриманий водень розбавляється свіжим повітрям через вентилятор, перевірений ATEX, і безпечно скидається. Розведений залишковий розсіл повністю викидається. Для досягнення цього розбавлений розсіл сильно розбавляють зм'якшеної водою, нейтралізують додаванням гідроксиду натрію і видаляють в каналізацію. Будь залишок таким чином, хлорид і хлорат видаляються і не змішуються з технологічної водою. Таким чином, системи DULCO®Lyse можна порівняти з чистим газоподібним хлором з точки зору їх ступеня окислення і вмісту хлоридів і хлоратов в технічній воді. Вода, яка розчиняє сіль, надходить з системи пом'якшення, вбудованої в систему DULCO®Lyse, що запобігає утворенню вапняних відкладень і забезпечує тривалий термін служби електролізера.

 

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48