Recycling Shredders for Glass, Plastics, etc

Подрібнення сміття

Дод. матеріали Отримати консультацію

Подрібнювачі для переробки пляшок пластику та іншого сміття. 

Фрези подрібнювача можуть бути виготовлені на змовлення для досягнення необхідних розмірів сміття.

MONSTER

 

Повний перелік подрібнювачів  (загальний опис, відео та технічні матеріали)

Застосування для переробки:

Пляшок і банок, картонної упаковки, електронних відходів, скла, органічних речовин, старої фарби, пластмас, текстилю та ін.

Подрібнювачі і системи поділу промислових відходів Monster ідеально підходять для підприємств з переробки вторсировини. Високошвидкісні лінії сортування не є проблемою для потужної лінії подрібнювачів SHRED. Монстри можуть йти в ногу практично з будь-яким типом твердих відходів, включаючи електронну техніку. Готова установка Zero Waste Monster - це автономна система, призначена для відділення рідин, гелів, кремів і напівтвердих речовин від їх пластикових, скляних або металевих контейнерів.

 

MONSTER
 

Вибір відповідних подрібнювачів для конкретної операції переробки може стати ключем до ефективності і довгострокового успіху. Подрібнення і промивання є двома ключовими етапами процесу переробки. Двохвальним, низькошвидкісні, з високим крутним моментом шредери JWC є ідеальним першим кроком в процесі переробки. JWC пропонує подрібнювачі, які підходять для мокрого або сухого шліфування для переробки пластмас, скла або електронного брухту. Стандартні і виготовлені на замовлення загартовані сталеві фрези доступні відповідно до потреб застосування, щоб забезпечити досягнення потрібного розміру часток. JWC також пропонує промисловий подрібнювач, пральну машину і сепаратор, Zero Waste Monster, який перетворює великі кількості відходів в чистий і компактний продукт, придатний для повторного використання.

JWC-SHRED

 

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48