Насоси FLYGT з ріжучим ножем

Технології з ріжучим механізмом для подрібнення. F або M колеса

Отримати консультацію

Серії насосів з ріжучим та розриваючим механізмом.  

FLYGT F-Серія 

Насос виконаний з ріжучим механізмом, обладнаний пристроєм самоочищення без забивання, яке дає можливість постійного перекачування рідин з високим ККД. Ідеальне застосування для перекачування рідкого гною або ущільненого мулу очисних споруд. Насоси типу F обладнані відкритим робочим колесом S-подібної форми, яке розрізає пластикові пляшки, ганчірки, довговолокниста сміття та ін. Тверді частинки. Гостра кромка робочого колеса при обертанні прилягає до ріжучої пластині, встановленої на всмоктуванні насоса. F різальний пристрій так само можна встановити на вже існуючий насос N Flygt серії.

FLYGT-f-series
 
 
FLYGT-F-impeler
 

 

 

FLYGT варіанти як встановити насос:
версія для установки в приймальний резервуар «мокра установка на муфті»;
версії для установки в сухому машинному залі вертикально або горизонтально;
варіант переносний версії підключення під шланг або трубу;

FLYGT-type instal
 
 
 

 

 

Моделі насосів F3085-F3102-F3127


Перекачає до 60 л / с, потужності до 15 кВт. Насос із спеціальним робочим колесом з HARD IRON. Система механічних ущільнень Griplock, Plug-in, Active seal або Spin out в залежності від перекачуються стоків. Спеціальні статори з ізоляцією класу H, які дають можливість працювати в тривалих режимах навантажень. Комплектуються датчиками температур в кожній обмотці статора і спеціальними датчиками протікання. Версія насоса 3127 може бути укомплектована спеціальним взмучивают клапаном (перші 30 сек насос працює від себе для взмучивания стоків і осаду) а також вставне кільце може бути виконано зі спеціальним пристроєм Guide Pin. Спеціальний контролер MiniCAS.

Моделі насосів F3153-F3171-F3202


Перекачає до 200 л / с, потужності до 47 кВт. Насос із спеціальним робочим колесом з HARD IRON. Система механічних ущільнень Griplock, Plug-in, Active seal або Spin out в залежності від перекачуються стоків. Спеціальні статори з ізоляцією класу H, які дають можливість працювати в тривалих режимах навантажень. Замкнені кожухи охолодження. Комплектуються датчиками температур в кожній обмотці статора і спеціальними датчиками протікання. Насоси можуть бути укомплектовані спеціальним взмучивают клапаном (перші 30 сек насос працює від себе для взмучивания стоків і осаду) а також вставне кільце може бути виконано зі спеціальним пристроєм Guide Pin. Спеціальний контролер MiniCAS або MAS.     

 

 

 

Застосування: Гній різних ферм, мули очисних споруд.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48