Вимірювання каламутності рідин

DULCOTEST DULCO turb C, TUC для вимірюввання каламутності

Отримати консультацію

ProMinent DULCO TURB серії TUC - компактний пристрій для виміру каламутності із вбудованим датчиком та вимірювальним пристроєм.   

 

Пристрої DULCOTEST для вимірювання каламутності DULCO turb C версій TUC - це компактні пристрої для вимірювання каламутності в режимі реального часу, що складаються з датчика, проточною арматури і вимірювального приладу. Вимірювальний прилад має функції відображення значень вимірів, калібрування, передачі значень вимірів за допомогою сигналу 4-20 мА, а також індикації порушень граничних величин і помилок пристрою. Вимірювальна кювета, вбудована в прилад, дозволяє йому працювати в байпасній лінії технологічного ділянки. При цьому оптичний пристрій вимірювання не входить в контакт з вимірюваним середовищем.

Пристрій використовується для підготовки питної води, при цьому прилад DULCO® turb C може бути задіяний на всіх етапах підготовки, від неочищеної води до контролю фільтра і вимірювання каламутності від дрібної суспензії в виходить питній воді. Крім цього, можливий контроль каламутності злегка забрудненої технічної води, стічної води, а також підготовлюваної води при виробництві продуктів харчування і напоїв з показником каламутності до 1000 NTU. Точки вимірювання TUC 3 / TUC 4, на відміну від TUC 1 / TUC 2, мають функцію самостійної очищення за допомогою ультразвуку. Це дозволяє збільшити інтервали технічного обслуговування, особливо при роботі з водою, утворює осад.

За принципом нефелометрії. При цьому промінь світла, який прямує в вимірювальну кювету з пробою води, розсіюється по заплямовувався часткам, і розсіяне світло вимірюється під прямим кутом (90 °) по відношенню до спрямованого променя світла (нефелометрічеському вимір). В якості одиниці вимірювання каламутності може відображатися NTU (Nephelometric Turbidity Unit - нефелометрічеському одиниця каламутності) або FNU (нефелометрічеському одиниця по формазіну). Принцип вимірювання для типів TUC 1 / TUC 3 (інфрачервоне світло)

 

Особливості:
 • Динамічна межа вимірювання від 0,02 до 1 000 NTU забезпечує гнучке застосування на всіх етапах підготовки питної води. Також можна використовувати для контролю стічних вод з очисних споруд і контролю проскока фільтрів.
 • Стабільні вимірювання впродовж тривалого часу, також у воді з хімічними забрудненнями, завдяки опциональной очищення вимірювальної кювети ультразвуком.
 • Швидке та просте калібрування на місці за допомогою опціонального, заздалегідь підготовленого і стабільного за часом стандарту калібрування.
 • Технічні дані:

 • Діапазон вимірювання 0 ... 1.000 NTU

 • Точність ± 2% від активного значення або ± 0,02 NTU нижче 40 NTU, в залежності від того, яке значення більше, ± 5% від активного значення вище 40 NTU

 • Два програмованих сигнали тривоги, 120 - 240 В змін. струму, 2 A форми з реле.

 • Вихідний сигнал 4 ... 20 мА, 600 Ом, гальванічна розв'язка: подвійна ізоляція, ступінь перешкод в категорії перенапруги II.

 • Інтерфейс зв'язку: двобічний обмін RS-485, шина Modbus

 • Вбудований регулятор тиску регулює 1380 кПа (200 psi), в залежності від інтенсивності витрати

 • Витрата 6 - 60 л / год

  Умови навколишнього середовища: Не призначено для експлуатації поза приміщеннями. Робоча висота макс. 2000 м над рівнем моря. Максимальна відносна вологість повітря 95% (без конденсації).

   

 
 
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48