Бассейни. Вторинне використання води

Intelligent recycling of backwash water in swimming pools

Отримати консультацію

Використовуйте повторно воду та отримайте економію коштів.

Відповідно до міжнародних стандартів * DIN 19645, вода в загальнодоступних бассейнах працює і повторно використовується. Для цього ProMinent розробив модульну конструкцію, яка може бути легко адаптована для будь-яких вимог.

** Цільовий стандарт DIN 19645 включає визначення граничних конвеєрів і критериїв для очищення стовпчиків води від провідних фільтрів водоочисних сооружених для плазмових басейнів, для того, щоб повторно використовувати цю воду і, таким чином, використовувати пластикові басейни з більш високим рівнем економічної та екологічної безперервності. Вимірювальні елементи для води в басейні описані в стандартних серіях DIN 19643.

Основні переваги:   

Використовуючи стандартні процедури, розроблені ProMinent для різних модулів, «Backwash Water» може бути ефективно рециркульованою в залежності від її передбачуваного і якості вимагає типу «робочих вод»:

Для повторного використання в якості води для заповнення; для очищення, очищення туалетів та орошень у якості технічної води або для прямого переносу зворотно в надійній воді.
Екологічно чисте обеззараження без рідини освіченості вредних побочних продуктів (таких як тригалометани при хлорированія).
За порівнянням із звичайною технологією, компактне рішення підтримує для реконструкції басейнів благодаря своїй мінімальній займальній площі. А в залежності від якості води, що вимагає, модулі для дезінфекції з допомогою хлору або діоксиду хлору (Неорганічне хімічне з'єднання хлору і кислоти, формула: ClO2. Діоксид хлору виключається реакційно-здатним газом, який не підтримується з-за його нестабільності). Гібридна установка і просто введення в експлуатацію в роботі з повним автоматичним управлінням використовуються додаткові переваги майна цього економічного рішення.

 

ProMInent_Swimming
 
 
 
 

 

 Контролер DULCOMETER COMPACT  


Контролер DULCOMETER Compact являє собою одноканальний PID-регулятор для вимірювання величини pH, ORP, хлору та індустріальної активності. Він може керувати, контролювати попередні знання і передавати змінне значення. Контролер має один найчастіше імпульсний випуск для управління одним з дозируючих насосів. Одно випускне реле може додатково використовуватись у якості аварийного або предельного значень або для управління дозируючими насосами або електромагнітними клапанами з приводом від двигуна. Цифровий вхід використовує для виключного управління або для обробки попереднього контакту, що забезпечує воду з допомогою пульту дистанційного управління. Влияние температур на вимірювання може бути забезпечено вимірюванням температур або ручним входом.

Система Dulcoclean UF


Система Dulcoclean UF використовує очищену воду для відділення мельчайших частин. Мембрани забезпечують стерильний бар'єр, так що бактерії, паразити і віруси залишаються з води - навіть при колебанні якості води, що може бути запропоновано після сильних дождей. Качество фільтрата залишається незрозуміло хорошим. При обробці питьевой води процесор фільтрації ідеально підходить перед кінцевою дезінфекцією. У регулярних циклах зворотні програми виконують для розширення сушерів у модулях. Очистка підтримує додавання хімікатів, де це необхідно, і адаптується до якісної сирої води.

 

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48