Flygt core range cложных процессов

Насоси для перекачування

Дод. матеріали Отримати консультацію

Насоси для складних процесів перекачування 

FLYGT_UKRAINE

Ім'я Flygt всесвітньо визнано, що пропонує високоякісну, ефективну і універсальну продукцію. Вибираючи продукт Flygt, ви можете бути впевнені в експертної допомоги і консультацій наших кваліфікованих фахівців, підкріплених нашою мережею сервісних центрів, щоб ваш бізнес продовжував рухатися

Cухі або занурювальні виконання 

FLYGT_UKRAINE-XC

 

 

 

Діапазон насосів Flygt розроблений для перекачування рідин різної температури з різною концентрацією зважених речовин. Насоси виготовляються переважно з чавуну, з можливістю використання спеціалізованих матеріалів для більш складних застосувань, включаючи вибухобезпечні і промислові конфігурації для важких умов експлуатації. Існує також широкий вибір гідравлічних частин, що включають колеса, вставні кільця і ​​Улити, щоб відповідати різним видам рідин для перекачування. Насоси серії 3000 призначені перш за все для перекачування промислових і побутових стічних вод, а також різних типів шоломів. FLYGT може працювати в різних галузях промисловості завдяки різноманітним типам установки насоса: погружной (P або S установки в резервуар, приямок або зумпф), так і для сухого машинного залу (Z горизонтально або T вертикально), матеріалами з яких може бути виконано насос і типам робочих коліс.

Оберіть необхідний Вам спосіб встановлення

FLYGT_UKRAINE

Сухі виконання для простоти експлуатації насоса, забезпечать працездатність у аварійних випадках затоплення машинного залу  

Cухе вертикальне T виконання  

FLYGT_UKRAINE-UA

 

Ласкаво просимо в нову еру в нашій традиції інноваційної перекачування стічних вод: епохи, в якій інженерна досконалість і новаторський дух поєднуються з неперевершеним розумінням ваших потреб. Тепер саме час перейти до революційного насосного насоса під назвою Flygt Experior. Він грунтується на передумові, що найбільш ефективний і надійний насос досягається тільки тоді, коли три основні камені працюють безперебійно і повністю разом, а саме гідравліка, управління і мотор.

Cухе горизонтальне Z виконання 

Наші насоси для стічних вод пропонують виняткову продуктивність і скорочення часу простою внаслідок запатентованої технології N Hydraulic, адаптивного N насоса і серії насосів Concertor. Це серії 3000.

Flygt_UKRAINE-N

 

N impeller -це унікальне полувідкрите самоочисне робоче колесо, яке зводить ризик засмічення мотлохом до нуля 

 

Перекачування стоків

Коли вимоги по необхідної продуктивності перевищують діапазон серії 3000, тоді вам потрібно дивитися серії насосів 3001. Це старший брат 3000 серії відомий як «Great & Grey» за його вражаючий розмір.

Flygt_UKRAINE-N

Промислові комунальні та сільськогосподарські стічні води. Необроблена річкова, дощова і дренажна вода. Абразивні, корозійні, в'язкі і середовища, що містять різні гази і домішок. Перекачування рідкого гною рідких кормів. Аерація рідкого гною. Гомогенізація рідкого гною. Стічні води. Активний і зворотна мул. Технологічна і охолоджуюча вода. Осушення доків. Багатоцільове використання в аварійних ситуаціях, інше.

Small range/Core range/Mid range 

Сегмент серії 3000 можна розділити на три підгрупи:

Flygt_UKRAINE-small-core-mid

 

Поля характеристик середніх типорозмірів насосів: Core range and Mid range 

Flygt_UKRAINE-small-core-mid

Поля характеристик великих типорозміров: Big range «Great & Grey» 

Flygt_UKRAINE-big-range-Great-and-greay

 

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48