Розширені можливості

ProMinent - інтелектуальні цифрові рішення

Отримати консультацію

ProMinent DULCOnneX - комплексні ршення, які дозволять Вам збираті необхідні дані та передавати їх для оптимізації технологічних процесів. 

 

Користувачі отримують прямий доступ до всієї інформації про встановлені пристрої і системах. Дані калібрування, набори параметрів або повідомлення про помилки створюють повний огляд.

Платформа DULCOnneX забезпечує ефективну і безпомилкову роботу системи. Оператор може отримати доступ до інтернету з будь-якої точки світу.
Призначені для користувача пристрої можуть бути повністю інтегровані, як локальні, так і віддалені. Користувачі отримують прямий доступ до всієї інформації про встановлені пристрої і системах. Дані калібрування, набори параметрів або повідомлення про помилки створюють повний огляд. Умови процесу, такі як час роботи, дозовані обсяги або умови тиску, можуть бути викликані до поточного стану.

Особливості:
Підвищення надійності процесу за рахунок прозорості всіх відповідних даних.
Моніторинг процесів в режимі реального часу незалежно від часу і місця.
Копіювання всіх робочих даних. Надання звітів.
Запобігання простоїв за допомогою повідомлень по електронній пошті. Надання доказів щодо коректності роботи системи

 

 

Pumps_Prominent_EXtronic
 

  

Можливість отримавати доступ з будь-якого місця


 

 

Платформа DULCOnneX забезпечує ефективну і безпомилкову роботу системи. Оператор може отримати доступ до інтернету з будь-якої точки світу.

Призначені для користувача пристрої можуть бути повністю інтегровані, як локальні, так і віддалені. Користувачі отримують прямий доступ до всієї інформації про встановлені пристрої і системах. Дані калібрування, набори параметрів або повідомлення про помилки створюють повний огляд. Умови процесу, такі як час роботи, дозовані обсяги або умови тиску, можуть бути викликані до поточного стану або ретроспективно.

 

Звіти та сигнали сповіщення 


За допомогою регульованих граничних і аварійних значень можна забезпечити безперебійну роботу установки. У поточному прикладі, як тільки буде досягнуто низький рівень, система забезпечить своєчасне поповнення. Це означає, що реагенти можуть бути доставлені і зберігатися вчасно. Уникають дорогі простої.
У той же час, користувач може автоматично створювати звіти, легко створювати документацію і зручно відповідати офіційним вимогам. Необхідні звіти можуть бути відправлені безпосередньо до відповідних органів без особливих зусиль.

 

 
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48