Насоси ProMinent серії Sigma X

Серія дозуючих насосів ProMinent Sigma X Control type (S1Cb, S2Cb, S3Cb)

Дод. матеріали Отримати консультацію

Серія дозуючих насосів ProMinent Sigma X Control type (S1Cb, S2Cb, S3Cb) із графічним дисплеєм та можливостями піключення DULCOnneX.

 

Невід'ємнна частина рішень DULCOnneX для цифрового управління рідинами, новий дозуючий насос з електроприводом оснащений вбудованими інтерфейсами PROFIBUS® і CANopen для підключення до систем управління процесами і з'єднанням Bluetooth і Wi-Fi. Таким чином, Sigma X забезпечує простий моніторинг, аналіз і оптимізацію процесів вимірювання.

Технііні характеристики:

Витрата - до 1040 л/год.
Протитиск  від 12 до 2 Бар.
 

Особливості:

Довжина кроку - 4 мм.
Діапазон регулювання - від 0 до 100%.
Регулювання довжини кроку: вручну+ калібровка із кроком 1% або блоком контролю.
Точность вимірювання ± 2% у диапазоні продуктивності 30 - 100%.
Вбудований дозуючий та зворотній клапани.

 

 • Pumps_Prominent_Sigma-X
    

  Просте керування у поєднанні із максимальною зручністю


  Стандартна концепція управління з колесом управління і 4 додатковими клавішами управління на орендованому операційному блоці є справжньою родзинку нової Sigma X.
  Великий LCD-дисплей з підсвічуванням і світлодіодний дисплей для різних робочих станів забезпечують додаткову зручність роботи. Вбудований в стандартну комплектацію таймер контролює час процесів вимірювання.

  DULCOnneX для оптимізації керування дозування реагентів


  DULCOnneX від ProMinent (Більш детально тут) являє інтелектуальне рішення для цифрового управління рідинами. DULCOnneX дозволяє нам поєднувати всі компоненти системи, забезпечуючи оптимізоване взаємодія дозуючого насоса, контролера і датчиків. Користувачі отримують прямий доступ до всієї інформації про обладнання та системах, встановлених на місці. Таким чином, DULCOnneX забезпечує простий моніторинг, аналіз і оптимізацію процесів. Основа цифрового управління рідинами: продукти з розширеними можливостями підключення. Продукти DULCOnneX, такі як нова Sigma X, мають функції, які дозволяють управляти рідинами в цифровому форматі. Вони знижують споживання сировини і допомагають мінімізувати помилки простої в роботі устаткування.

   

  LCD дисплей із показником основних параметрів


  Великий LCD-дисплей з підсвічуванням і світлодіодний дисплей для різних робочих станів забезпечують додаткову зручність роботи.

Можливі сфери застосування - від дозування хімікатів, очищення питної води та стічних вод, дозування дезинфікуючих засобів в контурах охолодження до використання в паперовій промисловості, виробництві пластмас і текстильної промисловості.
Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48