Насоси ProMinent серії Makro 5

Серія насосів ProMinent Makro 5 мембранного типу .

Дод. матеріали Отримати консультацію

Мембранний дозуючий насос ProMinent Makro/5 (M5Ma) разом із моделями гідравлічних мембранних та поршневих здатні забезпечити продуктивність до 6 000 л/год із протитиском до 320 Бар

Модульна конструкція з версіями з одинарної і подвійний головкою допускає широкий спектр застосування, а конструкції з подвійною головкою працюють в двотактному режимі. У кількох насосних системах можна комбінувати до 4-х дозуючих пристроїв, навіть з різною продуктивністю насоса.

Техничні характеристики:

  • Діапазон продуктивності: 38 - 6000 л / год; засунений 320 - 4 бар.
  • Довжина ходу приводних механізмів 20 мм і 50 мм.
  • Вибухозахищене виконання Exe і Exde за стандартом ATEX.
  • Довжина ходу 0-20 мм, зусилля стержня штовхача 10 000 N
Pumps_Prominent_EXtronic
 

Технічні особливості:

  • Діапазон регулювання дозування - від 0 до 100%.
  • Точність вимірювання точніше ніж ± 2% в діапазоні регулювання довжини ходу 30 - 100% при правильній установці.
  • Дозуюча діафрагма DEVELOPAN з покриттям з PTFE з контролем розриву.
  • Спеціальні матеріали: Polypropylene, PVC, PTFE + 25% carbon, stainless steel 1.4571, special materials are available on request.
  • Решта зношуються матеріали гідравліки можуть бути з поліпропілену, PVC, PTFE з карбоновим покриттям, прозорий акрил, нержавіюча сталь, так само доступні спеціальні матеріали за запитом.
  • Спеціальні виконання і модифікації за завданнями Замовника.

Серія мембранних (діафрагмових) дозуючих насосів

Diaphragm Metering Pumps

Makro/5Діапазон продуктивності 1540-4000 л / ч, противодавлення 320-4 бар. Діафрагмальний насос Makro / 5 використовується для вимірювання реагентів і каталізаторів у хімічній промисловості. Завдяки своїй модульній конструкції він може надзвичайно пристосовуватися до реальних вимог кожної програми.

Makro TZ 


Діафрагмальний насос для дозування Makro TZ (TZMb) має регульований ексцентричний привідний механізм і разом з поршневим дозуючим насосом Makro TZ утворює цілий ряд приводних механізмів із довжиною ходу 10 та / або 20 мм. Це охоплює діапазон потужності від 8 до 2100 л / год при 320 - 4 бар. Широкий спектр кінцевих версій живлення доступний для використання в районах, що ризикують вибухом, з сертифікацією ATEX

EXtronic


 

Діапазон продуктивності 0.19-60 л/год,  протитиск 10-1.5 бар. Діафрагмальний насос EXtronic (EXBb), сумісний з ATEX, випробуваний та затверджений у відповідності до EN 60079 / -1 для типу запалювання "корпуси, стійкі до стиску", і таким чином пропонує максимальний рівень захисту. Короткотактний соленоїд та повне регулювання насоса вбудовані в корпус насоса, щоб разом із вибухозахищеним кінцем живлення захищати IP 65 від контакту та вологи відповідно до EN 60529, навіть коли передня кришка відкрита.

 
 

Zentriplex 


Може забезпечити витрату 424-8000 л/год,  із протитиском 367-36 бар.

Zentriplex - це діафрагмальний насос для коливальних технологічних процесів, який має компактний розмір завдяки своїй нетрадиційній конструкції, оскільки насос і приводний блок встановлені один над одним для економії місця. Діафрагмальні дозувальні головки та гідравлічні агрегати розташовуються зірковою схемою навколо приводного блоку, що призводить до мінімізації навантажень та значно менших потреб у матеріалі та приводі. Zentriplex розроблений відповідно до API 674.

 

 

Застосування: нафтогазова промисловість, хімічна промисловість, гірнича промисловість.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, заповніть дану форму,
і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.


м. Київ, перевулок Лабораторний,1
(Орієнтир НСК"Олімпійський", Федерація Футболу України)

Режим работы: пн-пт: 8.00-19.00 | сб: 10.00-18.00 | нд: вихідний.

Відділ підбору центробіжних насосів:

Email:
sales@pumpselect.com.ua

Телефон:
050-442-62-33

Відділ підбору насосів LOWARA:

Email:
info@pumpselect.com.ua

Телефон:
067-878-47-48